10 Bin Adım Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

10 Bin Adım Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Yeni kurulan Gain Dijital platformda yayınlanacak olan 10 Bin Adım dizisi oyuncu kadrosu konusu ne zaman başlayacak? haberimizde.

Yeni kurulan Gain Dijital platformu merak ediliyor.İçeriğinde neler olacak. Ne zaman yayın hayatına başlayacak? Bünyesine yeni diziler ve projeler katan platform içeriği gün geçtikçe netleşiyor. Bunlardan biri 10 Bin Adım dizisidir. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir, ne zaman başlayacak?

10 Bin Adım Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

İçimdeki Ses filminin ve Galip Derviş dizisinin senaryolarını yazan Engin Günaydın 3 yıl aradan sonra 10 Bin Adım isimli yeni bir dizi için senaryo hazırladı. Daha önce bir çok kez senaristlik teklifini reddeden Engin Günaydın Filli Boya’nın eski sahibi Gözde Akpınar’ın sahibi olduğu Gain Dijital İçerik Platformu için 10 Bin Adım dizisini yazdı.

Gain dijital plaformu, 1 ocak 2021’de yayın hayatına başlaması bekleniyor. Gain Platformunun en önemli dizilerinden biri olacak 10 Bin Adım dizisinin yapımcılığını Zamkinos Filmden Faruk Özerten ve Nisan Ceren Göçen üstlenecek. Dizinin yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç üstlenirken senaryo da Engin Günaydın’a genç senarist Devin Özgür Çınar da destek verecek. Ayrıca dizinin başrol oyuncuları olarak yer alacaklar.

Dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve hikayesi henüz kesinleşmiş değildir. 2021’in ilk aylarında yayınlanması bekleniyor. Bilgiler netleştikçe haberimiz güncellenecektir buradan takip edebilirsiniz.

 

Engin Günaydın Kimdir?

Engin Günaydın, 29 Ocak 1972 tarihinde Tokat’ta doğdu. Bir Demet Tiyatro dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Türkiye’nin sevilen komedyenlerinden Engin Günaydın Avrupa Yakası dizisinde hayat verdiği Burhan Altıntop karakteri ile izleyicinin aklına kazındı. 2011 de Muhteşem Yüzyıl’da Gül Ağa olarak yer alan Engin Günaydın, 2014’de Galip Derviş dizisinde başrolü oynamıştır. Ayrıca Üsküdar Giderken dizisinde rol almıştır. Vavien ve Aile Arasında sinema filmlerindeki oyunculuk performansı izleyiciler tarafından çok beğenilmiştir. Aynı zamanda seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. Reklam filmlerine sesi veya kendisi ile hayat vermektedir.

 

Devin Özgür Çınar Kimdir?

Devin Özgür Çınar, 1973 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İkinci Bahar dizisi’nde Cennet karakterini canlandırmıştır. Sevdaluk, Galip Derviş, Türk Malı, Parmaklıklar Ardında, Kalbimdeki Deniz gibi projelerde rol almıştır. Sinema dünyasına da adım atmış ve Guruldayan Kalpler, Geriye Kalan, Gönül Yarası, Hiçbir Yerde, Abuzer Kadayıf filmlerinde oynamıştır. Birçok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncu, senaristlik de yapmaktadır.

 

<<Kırmızı Kamyon dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

 

Etiketler