11 Ocak Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Hangi Takım?

11 Ocak Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Survivor 2021 tüm heyecanıyla ekrana gelmeye başladı. Survivor 2021 11 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı, hangi takım? haberimizde.

Survivor 2021 ilk dokunulmazlık oyunu 10 Ocak pazar akşamı oynandı. Çok zorlu bir parkurda yarışmacılar kıran kırana bir mücadele verdi. İki takımda yarışmaya çok motive bir şekilde başladı ve skor fark açmadan ilerlediği için çok heyecanlı bir bölüm oldu.

11 Ocak Survivor 2021 Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Hangi Takım?

Yarışmacılar dokunulmazlık oyununu kazanmak için adeta her şeyini ortaya koydu. O Aleyna ise kolunu vurduğu için oynamayacağını söyledi doktor onayı almış olmasına rağmen Yarışmaya devam etmedi. Survivor 2021’in ilk dokunulmazlık oyununda hem izleyiciler hem de yarışmacılar nefeslerini tutarak izledi. Daha yarışmaya gelir gelmez bir hafta bile olmadan adaya ve hayallerine veda edecek isim kim olacak?

Survivor 2021’in ilk eleme adayı 10 Ocak pazar akşamı ada oylaması sonucunda belirlendi. Şimdi gözler 11 Ocak pazartesi akşamı oynanacak ikinci dokunulmazlık oyununda. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan takım ünlüler oldu. Ve büyük bir rahatlıkla ada Konseyi’nde yerini aldılar. Gönüller ise tek tek gitmesini istedikleri kişinin ismine yazdılar. 11 Ocak Survivor 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Hangi takım? Şimdi bu soru akıllarda.

Aldığımız duyumlardan ve sağlam kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusunda 11 Ocak pazartesi akşamı oynanacak olan 2. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım yine ünlüler olacak. Motivasyonu düşün başlayan gönüllüler takımı bir yenilgiyi daha beraberinde getirecek.

Dün  akşamı dokunulmazlık oyunu öncesinde oynanan ödül oyununun kazananı da ünlüler olmuştu. Survivor 2021 seçmelerinde neler yaşandığını izlemek istiyorsanız Exxen’e üye olabilirsiniz. Yarışmacıların nasıl yollarsan geçtiğini hangi aşamalarda ve şartlarda Survivor 2021 için mücadele ettiğini görebilirsiniz.

 

<<Survivor 10 Ocak dokunulmazlık oyunu kim kazandı öğrenmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 Panorama neden yok, ne zaman öğrenmek için tıkla>>

Etiketler