12 Ocak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

12 Ocak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz uzun bir yayın arası verdi. İzleyici 12 Ocak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Yeni bölüm ne zaman merak ediyor.

Ekranların favori mafya dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz iki haftalık yılbaşı tatilinin ardından ekrana gelmeyi planlarken dizinin bu hafta da yeni Bölümü yayınlanmıyor. Bu sefer yayınlanacak olan maç nedeniyle ekrana gelmeyecek. Dizinin sevenleri ve meraklıları ne yazık ki bir hafta daha gecikmeli olarak diziyi izleyecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Aralık salı akşamı ekrana gelecek. 12 Ocak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yayınlanmayacak, yeni bölüm ne zaman sorularını yanıtladık.

12 Ocak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın akşamında maç severler ekran başında olacak. Ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini. Tekrar Bölümü ya da Maç yorumu yayınlanacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytinglerin zirveyi kimseye bırakmadığı aksiyon ve mafya dizisi. Dizinin son Bölümü çok heyecanlı bir finalle bitti. İzleyici haftalardır masanın kararını bekliyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında ajanlık yapan Ebru’nun asıl amacı anlaşılmıştı. Tipi ise öfkesine ve hırsına hakim olamayarak Rafet’i öldürmüştür. Bu durumda büyük bir çıkmazın içine giren Hızır ise kararını açıkladı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm haftanın finalinde Hızır, masanın 14. kurulanı hatırlatarak kendisinin öldürülmesini istedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken yeni bölüm 19 Ocak salı akşamı ekrana gelecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Ocak Salı 180. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

 

<<Kuruluş Osman 13 Ocak var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman öğrenmek için tıkla>>

Etiketler