2021 O Ses Yılbaşı Programı Konukları Ve Çalan Şarkılar

2021 O Ses Yılbaşı Programı Konukları Ve Çalan Şarkılar

Yılbaşı akşamı her zaman olduğu gibi tv8 ekranlarında eğlence dolu bir O Ses Yılbaşı programı yayınlanacak. 2021 O Ses Yılbaşı programı konukları kim, Çalan şarkılar neler?

Hepimizin bildiği ve eksikliğini hissettiği gibi Bu yıl O Ses Türkiye yayınlanmadı. 2011 yılından İtibaren her yıl mutlaka ekrana gelen ve izleyicinin keyifli saatler geçirmesini  sağlayan müzik yarışması bu yıl ekrana gelmedi. Bu yıl onu yerine Masterchef daha uzun süre yayınlandı.

2021 O Ses Yılbaşı Programı Konukları Ve Çalan Şarkılar

Masterchef’in ardından ise Survivor 2021 ekran macerasına başlayacak. O Ses Türkiye izleyici gerektirdiği ve yarışmacıların jüriyle yakın temas içinde olması gerektiği için salgın nedeniyle ara verdi. Fakat Yılbaşı akşamı için özel olarak hazırlandı. 2021 O ses Yılbaşı konukları kim? Çalan şarkılar neler?

Pandemi nedeniyle yılbaşını evde geçirecek olan vatandaşlar daha çok eğlence içerikli programları tercih edecekler. O Ses yılbaşı Özel programı ise seyirciye hitap eden ve eğlendiren bir bir program. Öncelikle bir çok ünlü ismin şarkı söylediği ve jürinin ise değerlendirdiği yarışmada kahkahalar havada uçuşacak. Şuan için O Ses Yılbaşı konukları tamamen açıklanmadı. Açıklanan isimler arasında Cemal Can  yer alıyor. Jüri koltuğunda yine Hadise ve Murat Boz yer alıyor. Eğlencenin adresi yine Tv8 olacak. Hem müzik hem de eğlencenin yer aldığı program yasaktan ötürü yılbaşını evde geçirenler için kaçırılmayacak bir fırsat olacak.

Sosyal Medya fenomeni olan Cemal Can geçtiğimiz yıl katıldığı Survivor 2020’de şampiyon olmuş ve kendini tüm Türkiye’ye tanıtmayı başarmıştır. Ardından bir çok platformda teklifler almıştır. Acun Ilıcalı’nın yeni bir dijital platform üzerinden açtığı kanalda Aleyna Tilki ile bir dizide başrol oynayacak. 2021 O Ses Yılbaşı programında çalan söylenen tüm şarkıları sizlerle anında paylaşacağız.

 

<<Güldür Güldür Yılbaşı programı çalan şarkılar görmek için tıkla>>

Etiketler