25 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı?

25 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı?

Ekranda az sayıda kalan yemek programlarından biri olan Zuhal Topal’la Sofrada ilgiyle izlenmeye devama ediyor. 25 Aralık cuma Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı? haberimizde.

21-25 Aralık tarihleri arasında yarışan isimleri tanıyalım. Pazartesi günü Tuğba hanım ve kayınvalidesi yarıştı. Amasyalı olan gelinimiz yemeklerini, masasını ve giyinmeyi tamamlayarak yarışmaya başladı. Çorbası bütün kayınvalideler tarafından beğenildi. Fakat ara sıcakları kayınvalideler tarafından olumsuz yorumlar aldı. Genel anlamda çok kötü yorumlara maruz kalmadı. Ve 3 kayın valideden 6 bir kayınvalideden 5 puan aldı.

25 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı?

Salı günü yarışan Derya ve kayınvalidesi yarışmacılar tarafından düşük puanlar aldı. Özellikle Derya’nın kayınvalidesi kendi gelinine 6 puan veren Tuğba hanımın kayınvalidesi aldığı 4 puan karşılığında büyük bir şok yaşadı. Derya 3,4,6 ve 4 pay puan alarak birinciliği kaçırdı. Çarşamba günü yarışan 20 yaşındaki gelin Nurcan ve kayınvalidesi ise yemeklerde çok fiyaskolar yaşadı. Tatlısı istediği gibi pişmedi, haftanın yemeği olan çullama kayınvalideler tarafından beğenilmedi ayrıca yaptığı zeytinyağlı sarma pişmedi. Ve kayınvalidelerden çok düşük puanlar aldı. Fakat bir kayınvalideden 10 puan alarak aradaki farkı kapattı.

Zuhal Topalla Sofrada çarşamba günü ilginç bir gün yaşandı. Yemeklerde ve sunumda gözle görülür şekilde eksiklik olmasına rağmen Derya hanımın kayınvalidesi Çarşamba günü yarışmacısına 10 puan verdi. Uyguladığı strateji herkesi şaşırttı. Perşembe günü yarışan Esra ise yemekleri yaparken kayınvalidesiyle tartışmalı ve gergin dakikalar yaşadı. Kayınvalide kendini tutamadı ve ağladı. Çok hırslı olduğunu belli eden kayınvalide menünün yetişmeyecek olmasından endişe etti ve sinirlerine

hakim olamadı.

25 Aralık Zuhal Topalla Sofrada kim kazandı? Birinci kim oldu? Büyük ödülü kim aldı sorularının yanıtını belirleyen isim Zuhal Topal olacak fakat Zuhal hanımın puanı olmadan topladığımızda Nurcan hanımın önde olduğunu düşünüyoruz. Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının 25 Aralık pazartesi yayınlanan final Bölümünde kazanan yarışmacı 1. Gün yarışan Amasyalı Tuğba hanım olacak.

Yarışmanın gidişatına göre günlük puan tablolarına dayanarak yaptığımız analizler neticesinde tutarlı tahminler yapmaya çalışıyoruz. Konuyla ilgili değişiklik olduğunda haberimizde güncelleme yapacağız.

 

<<Gelinim mutfakta 25 Aralık bilezikleri kim aldı, kim gitti öğrenmek için tıkla>><<

<<Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan ayrılacak mı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler