Akıncı Dizi Kıyafetleri, Markaları ve Fiyatları

Akıncı Dizi Kıyafetleri, Markaları ve Fiyatları

Yayın hayatına başlamak için gün sayan Akıncı dizisi tanıtım filmleriyle gündeme bomba gibi düştü. Bilim kurgu niteliğinde bir Türk dizisi izleyenleri bekliyor. Akıncı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları güncel olarak paylaşıyoruz.

NTC Medya’nın ATV için hazırladığı, yönetmenliğini Veli Çelik’in yaptığı, senaryosunu Hakan Kandal’ın yazdığı Türk Yapımı Kahramanlık dizisi Akıncı çok yakında izleyicisiyle buluşuyor.

Akıncı Dizi Kıyafetleri, Markaları ve Fiyatları

Akıncı dizisinin başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi paylaşıyor. Ayrıca dizide Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi önemli isimler bulunuyor. Dizinin çekimleri İstanbul’un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda yapılıyor.

Köklerini Osmanlı tarihinden alan ve İstanbul’u koruyan bir kahramandır Akıncı. Günümüz İstanbul’u korumak için kötülerle verdiği amansız mücadele anlatılıyor. Asıl adı Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih, İstanbul’u kanının son damlasına kadar koruyacağına ant içmiş bir halk kahramanıdır. O İstanbul ki sultanının soyuna emanet ettiği şehirdir. Korumak uğruna her türlü zorluğun üstesinden gelecektir. Dizide milli duygular ön olanda olacak. Aşk, duygusallık yada entrika değil aksiyon ve macera işleniyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım fragmanı yayınlanan Akıncı yakında Atv ekranlarına gelmeyi bekliyor. Bizde sizler için dizi kıyafetlerini ilk olarak şimdiden fragmandan araştırarak bulduk. Büşra Develi’nin dikkat çeken pantolon ve vatkalı body kıyafetini sizler için bulduk.

Büşra Develi’nin giydiği pantolon ve vatkalı body markası Nocturne’dir. Rugan kumaş karışımlı pantolon şu an sitede bulunan %20 indirim ile 449 tl den 314 tl ye düşmüştür. Vatkalı body ise sitedeki %20 indirim ile 299 tl den 239 tl’ye düşmüş durumda. Bayan giyim üzerine sektörde önemli isim olan Nocturne marka yüzü olarak Hande Erçel ile anlaşmıştır.

Dizinin ekranlara gelmesiyle birlikte dizi kıyafetlerini, markalarını ve fiyatlarını sizler için güncel olarak paylaşacağız. Sizin özel olarak bulmamızı istediğiniz dizi kıyafetleri markaları ve fiyatları varsa yorum kısmından istekte bulunabilirsiniz. Sizler için araştıracağız.

 

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Akıncı dizi müzikleri, çalan şarkıları öğrenmek için tıkla>>

Etiketler