Akıncı Dizisi Beste Kimdir? Müge Boz Kim?

Akıncı Dizisi Beste Kimdir? Müge Boz Kim?

Atv’nin yeni dizisi bomba gibi ekranlara giriş yaptı. Akıncı dizisi oyuncuları merak edilmeye başlandı. Akıncı dizisi Beste kimdir, Müge Boz kim? ayrıntılar haberimizde.

Uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen Akıncı dizisi 1 Ocak itibariyle izleyici ile buluştu. İlk bölüm itibariyle hikayesi, ilk Türk kahramanı olması ve aksiyon sahneleriyle izleyicilerin büyük beğenisini kazandı. Dizide karakterler de ilgi çekince merak edilip araştırılmaya başlandı.

Akıncı Dizisi Beste Kimdir, Müge Boz Kim?

Dizide Beste, Nergis’in çalıştığı aynı televizyon kanalında yayın yönetmeni olarak çalışmaktadır. Nergis ile hem iş arkadaşı hem yakınlardır. Beste de  Nergis gibi Akıncı’yı merak etmekte araştırmaktadır.

Müge Boz Kimdir?

Müge Boz, 13 Nisan 1984 İstanbul doğumludur. Anadolu Üniversitesi Sinema TV ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Ayrıca Norveç’te Strategic Design ve Digital Photography eğitimleri aldı. Müge Boz 11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi gördü.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde Ece Dündar karakteri ile yaşadı. Ardından 2008 yılında Melekler Korusun dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Daha sonra 2011 yılında Aşk Tesadüfleri Sever filmiyle sinemaya adım attı. Ardından bir çok dizi ve filmde rol aldı. Bu projelerden bazıları Melekler Korusun, Toprağın Çocukları, Şüphe, Karakol, Leyla İle Mecnun, Bir Hikayem Var, Karaoğlan, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Gurbette Aşk, Bir Yastıkta, Aşk Emek İster, Arka Sokaklar, Sevda Kuşun Kanadında, Muhteşem Yüzyıl, Kayıt Dışı gibi yapımlarda rol aldı.

Son olarak 2017 yılında Çat Kapı Aşk sinema filminde Su karakterini, 2019 yılında Geçmiş Olsun sinema filminde Tuğba karakterini canlandırdı. Ayrıca bir dönem Turkcell’in bilgi yarışma programı Hadi’yi sundu. Şimdi ise Akıncı dizisinde Beste karakterini canlandırıyor.

 

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Akıncı dizi kıyafet ve markaları görmek için tıkla>>

Etiketler