Akıncı Dizisi Çalan Şarkılar, Dizi Müzikleri, Sözleri

Akıncı Dizisi Çalan Şarkılar, Dizi Müzikleri, Sözleri

Kaliteli ve yüksek bütçeli bir yeni dizi daha ekrana gelmek için yola çıktı. Akıncı dizisi çalan şarkılar, müzikleri ve sözleri haberimizde paylaşacağız.

Kökeni Osmanlı Devletine dayanan ve Fatih Sultan Mehmet’in fethettiği İstanbul’u korumayı kendine görev edinen bir kahramanın olağanüstü güçlerle birlikte mücadelesini izleyeceğiz. Akıncı görevinin kutsallığını şu sözlerle açıklıyor, Ben Akıncı bey Turhan oğlu Fatih kanımın son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım. Dizide milli duygular ön olanda olacak. Aşk, duygusallık yada entrika değil aksiyon ve macera işleniyor.

Akıncı Dizisi Çalan Şarkılar, Dizi Müzikleri, Sözleri

Bunlar yaşanırken dizide müzik, şarkı ve jenerik olmaması imkansız tabiki. Aksiyon ve macera ağırlıklı olduğu için daha çok hareketli ve gerilim müziklerine yer verilecektir. Zaman zaman milli benlik ve kahraman duygularını kabartmak için marşlara yer verileceğini düşünüyoruz. Akıncı Dizisi Çalan Şarkılar, Dizi Müzikleri, Sözleri en güncel şekilde haberimizde yer alacaktır. Dizinin şimdilik jenerik müziği yayınlandığı.

Akıncı dizi müzikleri ya da dizide önemli bir duygu geçişinde çalan şarkıları sürekli takipte kalıp siz değerli okurlarımız için paylaşmaya devam edeceğiz. Akıncı dizisi son zamanlarda ekrana gelen projelerden oldukça farklı. Bu farkını reytinglerde de ortaya koyabilecek mi bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

Akıncı dizisi oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Höşgören, Ayça Erturan, Müge Boz gibi başarılı isimler yer alıyor. Akıncı dizi müzikleri şarkıları ve jenerik  müziklerini heyecanla bekliyoruZ. En kısa zamanda sayfamızda yer alacaktır.Akıncı dizisi tutar mı izlenir mi bu konuda çok net ve kesin bir çizgi var. Akıncı dizisi resmî sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar olumlu ve olumsuz bir çok yorum alıyor. Dizinin fazla ütopik olduğunu, ekranlarda uzun süre kalmayacağını düşünen bir kesim de var diziyi çok beğenen ve uzun ömürlü olmasını isteyen bir kesim de var.

 

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler

2 Yorum

  1. Akıncının 14.bölümünde beyza Aktolganın cenazesinde çalan yabancı şarkı isimi nedir?