Akıncı Dizisi Cüneyt Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Akıncı Dizisi Cüneyt Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Akıncı dizisi yeni yılın ilk gününde ekran macerasına hızlı bir giriş yaptı. Akıncı dizisi Cüneyt kim? Gerçek adı, oynadığı Diziler neler? haberimizde.

Tam bir kahraman Türk polisine hayat veren Cüneyt komiser daha ilk bölümden büyük ilgi gördü. İlk sahnede hastaları ve sağlık personellerini korkusuzca kurtarmış ve alkış toplamıştır. Akıncı’nın bulunması için güçlü, korkusuz ve gözü kara bir komisere duyulan ihtiyacı Cüneyt komiser karşılayacak. Cüneyt komiserin tek kötü tarafı biraz başına buyruk ve ele avuca sığmayan birinin olması.

Akıncı Dizisi Cüneyt Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Akıncı dizisi Cüneyt komiser kim? Gerçek adı ne? Akıncı kadar dikkat çeken bu karaktere hayat veren isim Yılmaz Bayraktar. Akıncı Cüneyt karakterine hayat veren Yılmaz Bayraktar da dizisinin yayın heyecanını yaşıyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar projeye verdiği önemi gösteriyor.

Yılmaz Bayraktar Kimdir?

Yılmaz Bayraktar 1984 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. 15 yaşında kurduğu dans grubuyla para kazanmaya başlamıştır. Sadece 12 kişinin seçildiği zorlu sınavı olan Kiel Konservatuarı’nı (Schule für Schauspiel in der Landeshauptstadt Kiel) kazanmış ve 4 yılda başarıyla mezun olmuştur. Almanya’da yaşadığı süreçte bir çok başarılı projede yer almıştır. For My Doughter, Av:The Hunt, Son Mektup, Çılgın Dersane Üniversitede, Hi Fonyod, Ein Reizendes Team, Roulette, Zack ve Cosy Güvertede, NSU German History gibi projelerde görev almıştır.

ATV’nin iddialı dizisi Akıncı’da Cüneyt karakterine hayat veriyor. Yılmaz Bayraktar Türkiye’ye geldiğinde Tatar Ramazan dizisinde rol almıştır. Bugüne kadar adını çok sık duymasa da güçlü projelerde yer almıştır. 4 bin gibi az bir takipçisiyle instagram hesabından dizinin sık sık reklamını yayınlamıştır.

 

<<Akıncı dizi müzikleri ve çalan şarkıları görmek için tıkla>>

Etiketler