Akıncı Dizisi Didem Kim? Sevgilisi, Yaşı

Akıncı Dizisi Didem Kim? Sevgilisi, Yaşı

Yılın ilk dizisi olarak ekrana gelen Akıncı bol aksiyon sahneleri ile izleyicisini karşıladı. Akıncı dizisi Didem kim, yaşı, sevgilisi ve özel hayatı ile ilgili tüm gelişmeler haberimizin devamında.

NTC Medya imzası taşıyan Fantastik ve bilim kurgu niteliği taşıyan kahramanlık dizisi Akıncı ekrana geldi. Dizide çok güçlü bir oyuncu kadrosu ve olağanüstü bir prodüksiyon görev yapıyor. Dizinin çekimlerinde hiç bir masraftan kaçınılmadı. Ayrıca günümüz dizilerinden farklı bir proje olması ise gerçekten büyük bir riski göze alarak ekran onayı aldığını gösteriyor.

Akıncı Dizisi Didem Kim? Sevgilisi, Yaşı

Akıncı dizisinde daha çok magazinden yandığımız Didem rolüyle karşımıza çıkan Deren Talu da rol alıyor. Defne Samyeli’nin kızı olarak tanıdığımız Deren Talu bu sefer Akıncı dizisi Didem olarak seyirciyle buluştu.

Akıncı dizisi eksileri ve artılarıyla 1 Ocak cuma akşamı yayın hayatın merhaba dedi. İnsanlar izlediğinde hem tarihi ve milli duygularını hissedecek hem de aksiyon sahneleriyle heyecanlanacak. Akıncı dizisinde birbirinden farklı 2 Şükrü Özyıldız izliyoruz. Normal hayatında Fatih İstanbul tehlikeye girdiğinde ise Akıncı oluyor. Didem ise karanlık işler yapan bir ailenin kızı. Dizide güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Deren Talu kimdir?

1996 yılında Amerika Birleşik Devlerinin Las Vegas Nevada şehrinde dünyaya gelmiştir. Sunucu ve manken Defne Samyeli ve Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Uzun boylu olduğu ve güzelliğine güvendiği için manken olmaya karar verdi. İlk modellik deneyimini Atıl Kutoğlu’nun defilesinde yaşadı. Sonrasında oyunculuğa merak sardı. Ve bu konuda ilerlemek istediği için bir oyunculuk ajansıyla anlaştı. Deren Talu ilk oyunculuk deneyimini Akıncı dizisinde Didem rolüyle yaşıyor.

Deren Talu’nun yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Baran Tınaz’dır. Çift sosyal medya hesaplarından birlikte fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Deren Talu’nun instagram hesabında 355 bin takipçisi yer alıyor. Deren Talu oyunculuğuyla övgülerin yanında olumsuz eleştirirler de alıyor. Kendini zamanla geliştireceğini düşünüyoruz.

 

<<Akıncı dizi kıyafetleri ve markalarını görmek için tıkla>>

Etiketler