Akıncı Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Akıncı Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Akıncı dizisi yeni yılın ilk yeni dizisi olarak 1 Ocak cuma akşamı ekrana geldi. Akıncı dizisi erken final mi yapacak kaç bölüm sürecek? merak edilenler haberimizde.

Akıncı dizisi uzun bir hazırlık döneminin ardından 1 Ocak Cuma akşamı heyecanla beklenen ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Akıncı Merak edildiği kadar varmış dedittirdi. Çünkü modern anlamda fantastik konulu ilk televizyon dizisi olma özelliği ön yargılara neden olmuştu.

Akıncı Dizisi Erken Final Mi Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Yabancılar tarafından çekilen süper kahraman dizileri herkes tarafından büyük beğeni ile izlenirken aynı formatta bir Türk dizisinin planlanıyor olması izleyici tarafından yadırganmıştır. Fakat Akıncı dizisi ön yargılı seyirciye gereken cevabı reyting sonuçlarıyla vermiş oldu. Dizi beğenilmiş olmalı ki Akıncı dizisi erken final mi yapacak kaç bölüm sürecek soruları izleyici tarafından araştırılmaya başlandı.

Başrollerinde Şükrü Özyılmaz, Büşra Develi, Yıldıray Şahiner, Yılmaz Bayraktar, Bilgi Aydoğmuş, Müge Boz ve Serhat Onat’ın yer aldığı süper kahraman konulu dizinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, yönetmenliğini Veli Çelik yapıyor. Dizide efektler, görsellik, dövüş koreografileri izileyicilerden tam not almayı başardı. Oyuncu Şükrü Özyıldız ile temponun uyumu da iyi ayarlanmıştı. Şükrü Özyıldız’ın dizinin öncesinde uzun süre ders aldığını yakın dövüş sahnelerindeki başarısından anlıyoruz.

Akın Dizisi erken final mi yapacak? Kaç Bölüm sürecek? Akıncı dizisi ilk bölümüyle aldığı reytingleri almaya devam ederse ya da daha yüksek bir başarı yakalarsa daha uzun süre ekranlarda kalmayı başaracak. Fakat Ramo ve Arka Sokaklar faktörlerini de göz önüne aldığımızda dizinin reytinglerinde düşüş olabilir. Bu durumda dizinin prodüksiyonu büyük bütçeli ve masraflı olduğu için dizi kısa sürede final yapabilir.

Akıncı dizisi için erken final yapacak demek doğru olmaz. Özellikle Örümcek Adam, Batman gibi yabancı süper kahramanların hayranı olan çocuk izleyici kitlesi Türk Süper kahramanı Akıncı’yı izlemeye ve kendine idol almaya başlayacaktır. Ayrıca Atatürk ve Fatih Sultan Mehmet’e yapılan hatırlatmalar sa çok yerinde ve etkileyiciydi. Akıncı dizisi kaç bölüm sürecek sorusunu net bir şekilde yanıtlamamız da mümkün değil. Aynı başarıyla devam ederse uzun sezonlar ekrana gelebilir.

 

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Akındı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler