Akıncı Dizisi Güneş Kim? Komiser Yardımcısı Kimdir?

Akıncı Dizisi Güneş Kim? Komiser Yardımcısı Kimdir?

Cuma akşamları ekrana gelen Akıncı dizisinde heyecan artarak devam ediyor. Akıncı dizisi Güneş kim? Komiser yardımcısı kimdir?

Aralık ayında yayın hayatına başlayan Akıncı dizisine yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Severek izlenen dizinin oyuncu kadrosuna Komiser Yardımcısı Güneş rolüyle Hira Koyuncuoğlu katıldı. Dizinin heyecanını artıracak, araştırmacı ve mesleğine aşıl bir polise hayat veriyor.

Akıncı Dizisi Güneş Kim? Komiser Yardımcısı Kimdir?

Akıncı dizisinde kalabalık oyuncu kadrosu bulunuyor. Dizi büyük planlarla ve beklentilerle ekrana geldi. İlk bölümü yüksek Reyting almayı başardı fakat ilerleyen bölümlerde ne yazık ki hızlı bir düşüş yaşadı. Akıncı dizisi reytinglerini yükseltmek için çeşitli girişimlerde bulundu. Yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Bu isimlerden biri de Hira Koyuncuoğlu’nun hayat vereceği Güneş komiser olacak.

Güneş Komiser rolünün dizinin reytinglerine ve izlenme oranlarına etkisi nasıl olur bunu iletken bölümlerde izleyeceğiz. Şimdi Akıncı dizisi Güneş karakterine hayat veren Hira Koyuncuoğlu’nun hayatını ve biyografisini paylaşacağız.

Akıncı Dizisi Güneş- Hira Koyuncuoğlu Kim?

01.1995 tarihinde Yalova’da dünyaya gelen Hira Koyuncuoğlu, lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesinde almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Adını Feriha Koydum: Emir’in Yolu isimli dizide yaşamıştır. O dönemin popüler dizisinde sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Hira Koyuncuoğlu Emir’in Yolu dizisinde daha çok genç yaşta rol aldı. Ardından FOX TV adlı dizide O Hayat Benim isimli dizide Nehir rolünde yer aldı.

Oyunculuk kariyerine başladığı andan itibaren en çok dikkat çektiği proje ise İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Bade rolüyle oldu. Aslı Enver ve Özcan Deniz’in başrollerini paylaştığı  dizide başarılı bir özgeçmiş oluşturmuş oldu. Son olarak geçtiğimiz haftalarda final yapan Maria Ve Mustafa dizisinde Nisa rolüyle izleyici karşısına çıktı. Şimdi ise güncel olarak Akıncı dizisinde Güneş rölünde yer alıyor.

Akıncı dizisinin yeni karakteri Güneş rolüyle dahil olan Hira Koyuncuoğlu’na başarılar dileriz.

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler