Akıncı Dizisi Murat Kim? Sevgilisi, Yaşı

Akıncı Dizisi Murat Kim? Sevgilisi, Yaşı

Akıncı dizisi 2021 senesinin ilk gününde iddialı bir şekilde ekrana gelmeye hazırlanıyor. Akıncı dizisi Murat kim, sevgilisi, yaşı ve karakter analizi haberimizin devamında.

Akıncı dizisinde Atakan Hoşgören’in hayat verdiği karakter izleyenler tarafından en çok araştırılan isim oldu. Özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören Atakan Hoşgören dizinin resmî sosyal medya hesabında yayınlandığı anda en fazla beğeni ve yorum alan isim oldu. Akıncı dizisi Murat kim sorusu da arama motorunda en çok araştırılan ünlüler arasında yer aldı.

Akıncı Dizisi Murat Kim? Sevgilisi, Yaşı

NTC Medya tarafından hazırlanan, yönetmenliğini Veli Çelik’in üstlendiği ve senaryosunu Hakan Kandal’ın kaleme aldığı Akıncı dizisi 1 Ocak cuma akşamı seyircisiyle buluşacak. Akıncı dizisinde Murat rolüyle karşımıza çıkan Atakan Hoşgören’i detaylı bir şekilde haberimizde paylaşacağız. Etkileyici aksiyon sahneleri ve sıra dışı konusuyla izleyici de heyecan yarattı. Türk televizyon tarihine yeni bir nefes getirecek olan kahramanlık konulu dizide Şükrü Özyıldız Akıncı rölüne hayat veriyor.

Akıncı, İstanbul’un muhafızlığını yapıyor diyebiliriz. Üstün güçlerinin yanı sıra korkusuz ve güçlü bir Osmanlı kökeninden gelen kahramana hayat veriyor. Fantastik kurgusu gerçek hayatın dışında olağanüstü güçlerin kullanıldığı bazen bilim kurgu havasında izlenen bir proje olacak. Konuyla ilgili detayların ardından Akıncı dizisi Murat Kimdir sorusunu, sevgilisi var mı, kaç yaşında gibi en çok merak edilenleri paylaşacağız.

Akıncı Murat – Atakan Hoşgören Kimdir?

1999 tarihinde dünyaya gelen ve henüz 21 yaşında olan genç oyuncu özellikle gençlerin ekranlarda görmek istediği isimlerden. İlk kez Yıldızlar Şahidim dizisiyle ekranlarda boy göstermiştir. Ardından 4N1K isimli lise gençlik dizisinde Ali rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Doğuş Üniversitesinde İngilizce İşletme Bölümünde eğitim almaya devam ediyor.

Oyunculuk öncesinde profesyonel olarak futbol oynayan Atakan Hoşgören Beşiktaş’ın alt yapısında görev almıştır. 2017 yılında beyaz ekranla tanışmış ve şimdilerde başarılı oyuncu kadrosuyla gündeme oturan Akıncı dizisinde Murat rolüyle büyük ilgi görüyor. Atakan Hoşgören’in Akıncı dizisinde rol alacağı açıklandığı andan itibaren hayranları ve sevenleri tarafından büyük mutlulukla karşılandı. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Atakan Höşgören’in 837 bin takipçisi bulunuyor.

Akıncı dizisi Murat’ın sevgilisi var mı sorusu da çok merak ediliyor. Atakan Hoşgören’in sevgilisi yok. Hayvanları çok seviyor ve bir de köpeği var.

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler