Akıncı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Akıncı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Tv ekranlarının yeni kahramanı bomba gibi geliyor. Akıncı dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda ayrıntılar haberimizde.

Fragmanlarının yayınlanmaya başlamasıyla ATV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Akıncı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yayınlanan fragman ile aksiyon sahneleri ve dizinin atmosferi şimdiden izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı dizi neyi anlatıyor.

ATV’nin yeni dizisi Akıncı hakkında merak edilenler haberimizin devamında…

Akıncı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Fatih’in hikayesi üzerine kurulu olan Akıncı dizisinde aşka olmayan genç 30’lu yaşında genç bir kahraman haline dönüşüyor. Kökeni Osmanlı’ya dayanan genç kahraman İstanbul’u korumayı kendine görev ediniyor. Fatih süper kahraman olurken bir yandan inanmadığı aşka tutuluveriyor. Aynı zamanda İstanbul’u korumak için de zorlu bir mücadele içerisine giriyor.

Akıncı dizisinin başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi yer alıyor. Ayrıca Akıncı dizisi oyuncu kadrosu içerisinde Berrak Kuş, Yıldıray Şahinler, Yılmaz Bayraktar ve Deren Talu yer alıyor. Akıncı dizisi ne zaman başlayacağı merakla araştırılıyor.

Dizinin çekimlerine Ağustos ayında başlanmış hazırlıkları tamamlanan dizi yakında seyirci ile buluşacak. Akıncı dizisi Tv ekranlarının yeni kahraman karakteriyle bomba gibi geliyor. İkinci fragmanı da yayınlanan dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, proje tasarımını Hakan Kandal, yönetmenliğini ise Veli Çelik yapıyor.

Ekranlara gelmesi için gün saydığımız yeni halk kahramanı Akıncı dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir açıklama yok. Yakın zamanda Atv ekranlarında başlaması bekleniyor.

 

<<Kıbrıs dizisi ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum