Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

ATV’nin yeni sezon iddialı yapımlarından Akıncı ekrana gelmek için gün sayıyor. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’yi bir araya getiren Akıncı dizisi nerede çekiliyor? Dizi setleri nerede kuruluyor? İstanbul’un hangi semtlerinde?

Kökleri yaklaşık 150 yıl öncesine yani Osmanlı dönemine dayanan ve İstanbul’u koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesi bilim kurgu formatında izleyiciye aktarılacak. Akıncı dizisi nerede çekiliyor sorusu da izleyiciler için merak edilecek çünkü her hafta İstanbul’un farklı bir merkezini kurtarmaya çalışacak.

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

Yayın hayatına ATV ekranlarında başlayacak olan proje tanıtım fragmanıyla büyük bir merak uyandırdı. Dizi için özel bir platform ayrıldı. Geniş bir platformda özel bir tasarım sette çekimler başlıyor. İstanbul Kuzguncuk başta olmak üzere İstanbul’un bir çok semtinde çekimler yapılacak.

Farklı senaryosu ve oyuncu kadrosunun yanında kostüm tasarımları ve teknolojisiyle Akıncı, dizi ve sinema sektöründe Türkiye’nin ilk kahraman markası olma iddiasını taşıyan dizi daha önce dijital platformda yayınlanan Hakan Muhafızı hatırlatıyor. Bu konseptte ve hikayede ilk televizyon dizisi olan Akıncı, seyircinin daha önce televizyonda hiç karşılaşmadığı bir kahramanı seyirci ile buluşturmak için gün sayıyor.

Akıncı dizisi için gerçekten kalabalık bir ekip çalışıyor. Hem kamera önünde hem kamera arkasında. Dizinin kamera önünde olan kısmında Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu yer alıyor.

Akıncı dizisi son zamanlarda ekrana gelen bir çok projeden farklı. Dizi için kesin tutar demek de çok zor izlenmez demekte. Çünkü ilk kez bu tarz bir yapım yayına gelecek izleyicinin ilgisini çekecek mi yoksa izleyici hayal kırıklığına mı uğrayacak bunu ancak dizi başladığında cevaplayabiliriz. Fakat dizi eğer istenen ilgiyi göremezse dev prodüksiyon, ve pahalı bir bütçe hezimete uğramış olacak.

Akıncı dizisinde Kahraman her hafta İstanbul’un farklı bir değerli bölümünü kurtaracak. Bu nedenle her hafta Akıncı dizisi nerede çekiliyor sorusu arama motorlarında en çok araştırılacak konu olacak. Her hafta dizinin nerede çekildiğini güncel olarak paylaşacağız.

<<Akıncı dizisi ne zaman başlayacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler