Akıncı Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman? Hangi Günler?

Akıncı Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman? Hangi Günler?

Akıncı dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizi sektöre iyi bir giriş yapmayı başardı. Akıncı dizisi tekrar bölümleri ne zaman? Hangi günler? haberimizde.

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahiner, Yılmaz Bayraktar, Deren Talu ve Bilgi Aydoğmuş gibi bir çok ismin yer aldığı Akıncı dizisi yılın ilk dizisi olarak ekrana geldi. Akıncı dizisi ilk bölüm reytingleri 6.44 oranında başarılı bir başlangıç yaptı. Total grubunda 6. sırada yer aldı. Aynı gün aynı saatte yayınlanan Son Yaz dizisi ise 3.97 Reyting oranıyla 13. Sırada kötü denilebilecek bir Reyting aldı.

Akıncı Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman? Hangi Günler?

Arka Sokaklar ve Ramo izleyicisi Akıncı ve Son Yaz dizisine bölündü. Ramo ve Arka Sokaklar yayınlanmadığı içinde dizilerin izleyicisi Akıncı ve Son Yaz arasında tercih yaptı. 8 Ocak cuma akşamı 2. Bölümüyle ekrana gelecek olan Akıncı dizisi bölüm tekrarları ne zaman? Hangi günler? Sorusu çok araştırılıyor. Akıncı dizisini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 1. Bölüm tekrarları bu hafta boyunca yayınlanmaya devam edecek.

1. bölüm tekrarları bu hafta sonu Cumartesi 11.00, 15.15, 20.20. Pazar ise 11.45, 15.30, 22.50 saatlerinde ekrana gelecek. İzleyemeyenler için hafta sonu boyunca 6 defa tekrarı yayınlanacak. Onun dışında hafta içi akşamları yine tekrarları yayınlanacak. Seyircinin dikkatini çekmek ve haftaya ne olacağı merakını uyandırmak için sık sık bölüm tekrarları yayınlanacak.

Yılbaşı tatili nedeniyle ekrana ara veren dizilerin yokluğunu iyi değerlendirmek isteyen ATV, Akıncı dizisini tekrar bölümleriyle ekrana getirmeye devam edecek. Akıncı dizisi tekrar bölümleri özellikle bu hafta sık sık ekrana gelecek. Akıncı dizisi yeni bölüm ise 7 ocak cuma akşamı izleyiciyle buluşacak. Şimdilik iyi bir başlangıç yapmayı başaran dizinin reytingler önümüzdeki haftalar da artacak mı yoksa düşüşe mi geçecek bunu izleyerek göreceğiz.

Cuma akşamları yayınlanan Akıncı dizisi aksiyon ve fantastik konusuyla ekranlara yeni bir soluk getirdi. Bu tarz konulara ilgisi olan her kesimden izleyiciye hitap ediyor. Hem milli duygulara hem de macera sevenlere uygun bir proje.

 

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Akıncı dizi kıyafetleri ve markalarını görmek için tıkla>>

Etiketler