Akıncı Dizisi Yeliz Kimdir? Gerçek Adı

Akıncı Dizisi Yeliz Kimdir? Gerçek Adı

Akıncı dizisi 2021 yılının ilk gününde ekrana geldi. Dizideki her bir isim çok merak ediliyor. Akıncı dizisi Yeliz kimdir? Gerçek adı, oynadığı diziler haberimizde.

Uzun süren tanıtımlar ve reklamların ardından nihayet ekran macerasına başlayan Türk televizyon tarihinin ilk fantastik dizisi Akıncı’nın karakterlerini tek tek haberimizde paylaşacağız. Akıncı dizisi Yeliz ile başlayalım.

Akıncı Dizisi Yeliz Kimdir? Gerçek Adı

Güzelliğiyle dikkat çeken Yeliz karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Bilgi Aydoğmuş’tur. İlk oyunculuk deneyimini Akıncı dizisiyle yaşamaktadır. Dizide Fatih ile aynı okulda görev yapmaktadır ve Fatih’ten hoşlanmaktadır. Fatih’in ailesi ikisini çok yakıştırsa da Fatih’in İstanbul’dan ve İstanbul’un geleceğinden başka düşündüğü bir şey yoktur.

Bilgi Nur Aydoğmuş Kimdir?

Bilgi Nur Aydoğmuş 2019 Miss Turkey 2.olmuş tescilli güzeldir. Düzgün fiziği güzelliğiyle dikkatleri hemen üzerine çekmeyi başardı. Bilgi Nur Aydoğmuş 23 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezundur. Hem kaliteli bir eğitim almış hem de düzgün fiziği ve güzelliğiyle kısa sürede yapımcıların dikkatini çekmiştir. Akıncı dizisi Yeliz kimdir sorusu 1 Ocak itibariyle en çok araştırılan konular arasında yer alıyor.

Bilgi Nur Aydoğmuş instagram hesabını ve diğer sosyal medyaları güncel olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. İsmiyle arattığınızda karşısına çıkacaktır. Henüz 10 bin takipçisi olan Akıncı dizisi Yeliz karakterine hayat veren oyuncuyla ilgili araştırmalarımız devam ediyor. Kendisinin takipçi sayısı günden güne artmaya devam ediyor. Akıncı dizisinde geniş kitleler tarafından tanınma fırsatı yakalayacak. Tescilli güzelin henüz sevgilisi yok.

Akıncı Dizisi Cuma akşamı bol aksiyon sahneleriyle birlikte izleyici karşısına çıktı. Dizinin prodüksiyon ve arka planının çok güçlü olduğunu ilk bölümün yayınlanmasının Ardından izlemiş olduk. Diziyle ilgili ön yargılar çok fazla bu ön yargıların kırılıp kurulmadığını reyting sonuçları gösterecek. Akıncı dizisiyle ilgili bütün karakterleri tek tek paylaşacağız. Haberimizi takipte kalın.

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler