Akıncı Nergis Kimdir? Rolü, Gerçek Adı Ne

Akıncı Nergis Kimdir? Rolü, Gerçek Adı Ne

1 Ocak 2021 itibariyle Atv ekranlarına gelecek Akıncı dizisi karakterleri merak ediliyor. Akıncı Nergis kimdir, rolü, gerçek adı ne haberimizde.

NTC Medya’nın ATV için hazırladığı, yönetmenliğini Veli Çelik’in yaptığı, senaryosunu Hakan Kandal’ın yazdığı Türk yapımı Kahramanlık dizisi Akıncı 1 Ocak Cuma günü Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Akıncı dizisinin başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi paylaşıyor. Ayrıca dizide Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi önemli isimler bulunuyor. Dizinin çekimleri İstanbul’un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda yapılıyor.

Akıncı Nergis Emiroğlu Kimdir, Rolü, Gerçek Adı Ne?

Nergis Emiroğlu gözüpek, zeki, korkusuz araştırmacı gazetecidir. Kalemi gibi kendi de cesur olan Nergis, CRD kanalında Derin Gündem programının sunucusudur. Üç yıldır Akıncı’yı araştırmakta kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Hem Akıncı’nın kimliğini ortaya çıkararak büyük bir habere imza atmış olacak hem de hayranı olduğu Akıncı’nın kim olduğunu öğrenmiş olacak.

Bu amacını gerçekleştirmek için devamlı Akıncı’yı takip etmekte bu uğurda zorlu çatışmaların ortasına korkusuzca girmektedir. Terör örgütlerine silah kaçakçılığı yapılacağı haberini alınca Akıncı ile karşılaşmak için teslimat yerine gider. Akıncı Nergis’in hayatını kurtarır. Acaba Nergis hem hayran olduğu hemde aşık olduğu Akıncı ile karşılaşmasından bir aşk doğacak mı? Akıncı aşk ve İstanbul’u koruma görevi arasındaki dengeyi nasıl kuracak.

Büşra Develi Kimdir?

Büşra Develi, 25 Ağustos 1993 İzmit doğumludur. Büşra Develi 1.80 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini Cem Karcı’nın yönetmenliğini yaptığı ve O3 prodüksiyon imzalı Pretty Little Liars uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Selin karakteri ile yaşadı. Ardından 2016 yılında Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar karakterini canlandırdı.

Tatlı Küçük Yalancılar, Bitmiş Aşlar Müzesi, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Ayla, Fi gibi film ve dizilerde rol alan oyuncu son olarak 2020 yılında Karakomik Filmler 2: Deli filminde Meral karakterini canlandırdı. Şimdi ise Akıncı dizisinde başrolde Nergis karakterini canlandırıyor.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler:

2020-Akıncı (Nergis)

2020-Karakomik Filmler 2: Deli  (Meral)

2018-Mehmed: Bir Cihan Fatihi (Eleni)

2018-Hadi Be Oğlum (Leyla)

2017-Ayla: The Daughter of War (Nimet)

2017-Fi (Bilge Görgün)

2017-Ayla (Nimet)

2017-Arada

2017-Bitmiş Aşklar Müzesi

2016-Tatlı İntikam (Rüzgar)

2015-Tatlı Küçük Yalancılar (Selin)

 

<<Akıncı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler