Akrep Aras Kim? Yaşı, Boyu, Oynadığı Diziler

Akrep Aras Kim? Yaşı, Boyu, Oynadığı Diziler

Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisinin genç oyuncularından Akrep dizisi Aras kim, yaşı, boyu, oynadığı diziler? tüm merak edilenler haberimizde. Bu soru dizinin tanıtım fragmanı yayınlandığından beri meraklıları tarafından araştırılıyor.

Akrep dizisinde özellikle Demet Akbağ’ın yer alıyor olması seyirciyi hem şaşırttı hem de sevindirdi. Ayrıca Kırmızı Oda dizisinde Meliha karakteriyle izleyenleri duygudan duyguya sürükleyen Evrim Alasya’nın da dizide olması büyük avantaj. 1441 Production’ın adına İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği Akrep dizisinin yönetmenliğini Gökçen Usta yaparken, dizinin senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor.

Akrep Aras Kim, Yaşı, Boyu, Oynadığı Diziler?

Akrep dizisi dram ve gerilim dizisi diyebiliriz. Dizide geçmişin intikamını almak için ortaya çıkan hırslı ve acımasız bir kadının hayatı konu alınıyor. Yusuf Çin’in hayat verdiği Aras’ın dizideki rolü hakkında çok detaylı bilgiler yok. Sadece kendisinin kız kardeşiyle suçluluk duygusu arasında sıkışıp kaldığını biliyoruz. Dizi yayınlanmaya başladığında karakterlerle ilgili bilgiler yerine oturmuş olacak.

Star TV, Sol Yanım dizisinin ardından Akrep dizisini de izleyiciyle buluşturdu. Çok yakında çekimleri devam eden Seni Çok Bekledim dizisini de Star tv ekranlarında izleyeceğiz. Son bir ay içerisinde 3 iddialı projeyi art arda ekrana getiren Star TV bütün günlerini doldurmak istiyor. Sol Yanım dizisi şuan için başarılı bir şekilde ilerliyor aynı başarıya Akrep dizisiyle ulaşabilecek mi bunu ilerleyen haftalarda reyting oranlarından öğreneceğiz. Fakat özellikle genç kızların ilgisini çeken oyunculardan  biri olan Yusuf Çim, Aras karakteriyle kendinden çok söz ettirecek.

Akrep Aras – Yusuf Çim Kimdir?

Demet Özdemir ile başrol paylaştıkları Çilek Kokusu dizisiyle tanıdığımız Yusuf Çim 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu, manken ve sunucudur. Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi bölümünden mezundur. Kariyerine oyuncu olarak başlamak için önce eğitim alması gerektiğini düşünen Yusuf Çim Akademi 35.5 Sanat Evinde’de oyunculuk eğitimi almıştır.  2014’te Ezra dizisiyle başlayan kariyerini sürdürmektedir.

Yusuf Çim’in rol aldığı projeler; Ezra, Piramit, Çilek Kokusu, Hanım Köylü, İçimdeki Fırtına, Servet, Kazara, İyi Günde Kötü Günde. Yusuf Çim 1.85 boyunda 82 kg ağırlığındadır. Instagram hesabında 4 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. 

 

<<Akrep dizisinin tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler