Akrep Dizi Kıyafetleri, Markaları, Fiyatları

Akrep Dizi Kıyafetleri, Markaları, Fiyatları

Star Tv’nin yeni dizisi ilginç hikayesi ve oyuncuları ile ilgili herşey merak ediliyor. Akrep dizi kıyafetleri, markaları, fiyatları güncel olarak haberimizde.

Son zamanların çıkış yakalayan dizisi Akrep ile ilgili merak edilenler de artıyor. Genç oyuncuların yanında bir çok tecrübeli ve usta isimlerin yer aldığı dizide herkes giydikleriyle de dikkat çekiyor. Dizide bir ilaç firmasının sahibi olan Demet Akbağ’ın hayat verdiği Perihan karakteri zengin ve lüks bir hayat sürdüğü için kıyafetleri de ona göre seçiliyor. Torunları, Duru ve Şahin’in kıyafetleri de aynı şekilde. Evrim Alasya’nın canlandırdığı Ferda, ve onun kızını oynayan Merve rolü ise daha uygun ve sıradan kıyafetler tercih ediliyor.

Akrep Dizi Kıyafetleri, Markaları, Fiyatları

Akrep dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını her hafta güncel olarak araştırıp sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdiye kadar ulaştığımız sonuçları paylaşacağız.

Demet Akbağ’ın hayat verdiği Perihan’ın ilk bölümde giydiği beyaz üzerine siyah geometrik desenli gömleğin markası, Ebru Güney, fiyatı ise 1.750 ₺.

Duru’nun giydiği sarı kaşe kaban Merve Çisko markadır. Fiyatı ise 700 ₺


Yine dizinin en çok dikkat çeken karakterlerinden biri olan Duru’nun giydiği yeşil elbise BSL markadır ve fiyatı 249 ₺.

Akrep dizisi Perihan’ın giydiği kolları gümüş gri siyah gömleğin markası Ebru Günay’dır fiyatı ise 1100₺ ve Trendyol’da satılmaktadır.


Akrep dizisi tanıtım afişinde Ferda’nın giydiği siyah düğmeli elbisenin markası Setre’dir. Fiyatı ise 220 ₺.

Akrep dizisi Ferda’nın kızı Merve’nin giydiği kareli takım yine BSL markadır ve 269 ₺ dir. Ürün Trendyol online alışveriş sitesinde bulunmaktadır.

Akrep dizisi Duru’nun sırtı işlemeli deri ceketinin markası Haze of Monk.

Duru’nun çantasının markası da çok merak edildi. Kahverengi kare çantanın markası Bloombury’dir. Fiyatı oldukça yüksek olan çanta özel tasarım olup 1950₺ Dir.

Akrep dizisi yayın hayatına devam ettiği sürece tüm kıyafetleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

<<Akrep dizisi reytingleri nasıl izleniyor mu  öğrenmek için tıkla>>

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler