Akrep Dizisi Ayşem Kim? Kaç Yaşında,Kariyeri

Akrep Dizisi Ayşem Kim? Kaç Yaşında,Kariyeri

Cuma akşamları ekrana gelen Akrep dizisi oyuncu kadrosunu tek tek sizlerle paylaşıyoruz. Akrep dizisi Ayşem kim, Kaç Yaşında Oynadığı Diziler ve kariyeri…

Akrep dizisi Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy gibi yılların tecrübeli işimleri yer alırken aynı zamanda Yusuf Çim, Beril Pozam ve Aslı Melisa Uzun gibi genç oyuncular da bulunuyor. Güzel ve uyumlu bir ekibin ortaya çıkardığı Akrep dizisinde en çok araştırılan isimlerden biri de Ayşem olacak. Akrep Ayşem kim? Şimdi önce dizideki rolü daha sonra sonra gerçek hayatı hakkında detayları paylaşacağız. Dizide 1 yaşındayken annesi tarafından zengin ve lüks bir yaşam için terk edilen bir kadının intikam için yıllar sonra ortaya çıkması anlatılıyor.

Akrep Dizisi Ayşem Kim, Kaç Yaşında, Kariyeri?

Ayşem dizide intikamın değil de adaletin yanında olduğunu söyleyerek hareket ediyor. Ayşem karakterine hayat veren Beril Pozam 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Özel Ahmet Şimsek Kolejinde Ortaöğrenimini tamamladıktan sonra, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

25 yaşında olan güzel oyuncu kendini geliştirmeyi ihmal etmemiştir İngilizce ve Almanca dillerini bilmektedir. Özel okulda okumanın verdiği avantajlar ve kendi istekleri doğrultusunda yüzme, dart, masa tenisi, voleybol, yoga gibi spor dalları bulunmakta ayrıca piyano çalmaktadır.

Televizyon dizilerinde rol almadan önce 2017 senesinde AVM Sakini adlı internet dizisinde  rol almıştır. Beril Pozam beyaz ekran macerasına  Kanal D’de yayınlanan Afilli Aşk dizisinde Nazmiye Özkayalı karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Şimdi ise Star Tv’de yayınlanan Akrep dizisinde Ayşem Rolüyle karşımıza çıkıyor.

Beril Pozam instagram hesabını aktif olarak kullanan ünlülerden biri. İnstagram biyografisinde yazdıkları ise oldukça ilgi çekici.  “ Köpek gibi çalışan kraliçe gibi yaşamaya çalışan aslanlar gibi vergisini veren oyuncu”. Talento oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Gelecek vadeden oyunculuğu ile  ön plana çıkmayı başaran Beril Pozam güzelliğiyle de dikkat çekiyor.

 

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler