Akrep Dizisi Final Mi Yapacak? Gün Mü Değiştirecek?

Akrep Dizisi Final Mi Yapacak? Gün Mü Değiştirecek?

Star TV yayın akışında beklenmeyen değişiklik yaşandı. İzleyenler Akrep dizisi final mi yapacak, Gün mü değiştirecek?

Star Tv’nin entrika ve dram ağırlıklı dizilerinden biri olan Akrep, Ocak ayında izleyicisiyle buluştu. Başarılı bir ekip tarafından kaliteli bir kadroyla hazırlanan Akrep dizisi cuma akşamları yayınlanıyordu. Ancak Star TV yayın akışında beklenmeyen bir değişiklik yaptı.

Akrep Dizisi Final Mi Yapacak, Gün Mü Değiştirecek?

Star Tv’de yeni başlayacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin 29 Ocak cuma akşamı ekrana geleceğini açıkladı. Şimdi ise Akrep dizisi izleyicisi Akrep dizisi final mi yapacak? Gün mü değiştirecek sorusuna yanıt arıyor.

Akrep dizisi yayın hayatına ortalama bir başarıyla başladı. Reytinglerde ilk 5 proje arasına giremese de yayın hayatına devam etmesine engel olmayan bir başarı sağladı. İlk Reyting oranları 5 üzerindeyken, en son 22 Ocak cuma akşamı yayınlanan bölümüyle 3.73 Reyting oranı ve 10 üzerinde izlenme payı alarak final sinyalleri vermeye başladı. Dizinin oyuncu kadrosunda Demet Akbağ’ın olması da ne yazık ki izlenme oranlarında afaki bir başarı  getirmedi.

Yeni başlayacak olan Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun dizisi Seni Çok Bekledim cuma akşamları ekran macerasına başlayacak. Bu durumda Akrep dizisi gün mü değiştirecek yoksa final bayrağını mı kaldıracak? Akrep dizisi yayı hayatına veda ederek o da eski Diziler kervanına katılacak. Akrep dizisi izleyicilerine kötü haberi verelim. Dizi Reyting oranlarında istenilen başarıyı elde edemediği ve reklam gelirleriyle dizinin maliyeti birbirini amorti edemedi için kanal tarafından yayından kaldırılacak.

Akrep dizisinin gün değiştirmesi söz konusu değil. Star Tv bu sezon dizi konusunda çok talihsizlikler yaşadı. Akrep dizisi sonrasında Sol Yanım dizisi de final yaparak ekran macerasını sonlandıracak. Star TV beklenen başarıyı Seni Çok Bekledim dizisinde gösterebilecek mi bunu ilerleyen günlerde izleyerek göreceğiz.

 

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Akrep dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler