Akrep Dizisi Hakan Kim? Feyyaz Gümüş Kimdir?

Akrep Dizisi Hakan Kim? Feyyaz Gümüş Kimdir?

Akrep dizisi cuma akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Akrep dizisi Hakan kim, Feyyaz Gümüş kim, oynadığı diziler ve eğitim durumu hakkında merak edilenler.

Dizinin yayınlanan son bölümünde diziye yeni bir oyuncunun katıldığı görülüyor. Duru ile bir bağlantısı olan Akrep dizisi Hakan kim? Yayınlanan son bölümde Hakan Duru’yu görmek için konağa geliyor. Duru evde olmadığı için Hakan’ı ferda karşılıyor. Ferda bu durumu değerlendirmek ve Hakan’ın Duru ile olan bağını anlamak için onunla sohbet ediyor.

Akrep Dizisi Hakan Kim, Feyyaz Gümüş Kimdir?

Hakan ve Duru çocukluktan beri birlikte büyümüşlerdir. Amerika’da aynı okullarda okumuşlar fakat Zamanla bağları kopmuştur. İkilinin arasında aşk olup olmadığını merak eden Ferda Hakan’ın ağzından laf almaya çalışıyor fakat Hakan aralarında aşk olmadığını Duru’nun kendisine karşılık vermediğini dile getiriyor. Akrep dizisinin yeni genç ve yakışıklı oyuncusu Hakan hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

Feyyaz Gümüş Kimdir?

1993, İstanbul doğumlu oyuncu 27 yaşındadır. Feyyaz Gümüş, bir döneme damga vuran gündüz kuşağı dizisi Deniz Yıldızı’nın 3 yıl boyunca hem yönetmen koltuğunda hem de oyuncu olarak kadrosunda yer almıştır. Deniz Yıldızı’nın ardından çeşitli film ve dizi projelerinde yer aldı. 2018 yılında Avlu dizisinde, 2019’da Bizim Hikaye dizisinde yan rollerde yer aldıktan sonra 2018’den itibaren Beni Bırakma dizisinde Erdem karakterine hayat verdi. Ayrıca Mehmed Bir Cihan Fatih’i dizisinde yan rollerde görev aldı.

Ve uzun bir aranın ardından Akrep dizisinde izleyici karşısına çıktı. Akrep dizisinde düzgün fiziği ve renkli gözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şimdi dizide Duru ile ilerleyen bölümlerde neler yaşayacaklar ve bu durum Duru ve Aras arasındaki bağı nasıl etkileyecek izleyerek göreceğiz.

 

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Akrep dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Akrep dizisi reytingleri nasıl, erken final mi yapacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler