Akrep Dizisi İpek Kim? Esila Umut Kim, Yaşı, Boyu

Akrep Dizisi İpek Kim? Esila Umut Kim, Yaşı, Boyu

Demet Akbağ’ı komedi dışında izlediğimiz bir projede olaylar oldukça dram ağırlıklı. Bu dizide Akrep dizisi İpek kim, Esila Umut kim, yaşı, boyu ve oynadığı diziler izleyici tarafından merak edildi.

Esila Umut’un hayat verdiği İpek karakteri dizide güzelliğiyle dikkat çekmeyi başardı. Genç oyuncunun başarılı performansı da göz doldurdu.

Akrep Dizisi İpek Kim, Esila Umut Kim, Yaşı, Boyu?

Akrep dizisi ilk bölümde izleyicinin kafasında taşlar yerine oturdu. İpek ve Aras Ferda’nın komşusu. Komşudan öte birbirlerinin sürekli iyiliklerini düşünmüş dostlar. Ferda, üvey kardeşi Berna’yı öldürdükten sonra Aras’tan yardım istemiştir. Kardeşinin hastalığı için gerekli olan ilaçları bugüne kadar Ferda sayesinde temin eden Aras her ne kadar istemese de kardeşi İpek’in hayatı için Ferda’nın cesedini yok etmeye yardım etti.

Bu sırada her şeyden habersiz olan İpek karakteri de izleyici tarafından merak edildi. Akrep dizisi İpek kim? Yaşı, boyu ve fiziksel özellikleri de araştırıldı. Dizideki rolünden kısaca bahsettiğimiz İpek’e hayat veren Esila Umut’u tanıyalım.

Akrep Dizisi İpek- Esila Umut Kim?

2001 yılında İzmir’de dünyaya gelen genç oyuncu Esila Umut, Akrep dizisinden önce Ufak Tefek Cinayetler’de rol almıştır. İlk ekran macerasına ise Elçin Sangu ve Kadir Doğulu ile beraber Sevdam Alabora dizisiyle başlamıştır. Kendisi Bade İşçil’e benzediği için Ufak Tefek Cinayetler dizisinde flashback sahnelerinde Pelin karakterinin gençliği için ekran karşısına geçti. Mavi gözlü ve sarışın olmasının avantajını Ufak Tefek Cinayetler dizisi gibi büyük bir prodüksiyonda yer alarak kullanmış oldu.

Henüz şöhret basamaklarının başında olan oyuncu Esila Umut 19 yaşında ve İzmir’de yaşamaktadır. Esila Umut’un aktif olarak kullandığı instagram hesabı bulunmaktadır. Kendisinin 36 bin takipçisi vardır. Güncel olarak kullandığı instagram hesabında şimdiden kendisine büyük bir fan kitlesi oluşturmuş durumda. Gelecek vadeden parlak isimlerden biri olan Esila Umut kimdir sorusu daha uzun süre araştırılacak. Kendisini ilerde yan oyuncu olarak değil de başrol olarak izleyeceğimize eminiz.

Akrep dizisinin İpek’i Esila Umut talento oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Boyu 1.68 ve kilosu 54 kg’dır.

 

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler