Akrep Dizisi Neden Gün Değiştirdi? Hangi Gün?

Akrep Dizisi Neden Gün Değiştirdi? Hangi Gün?

11 Aralık cuma akşamı ekrana gelmeye başlayan Star Tv’nin çiçeği burnunda dizisiyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. Akrep dizisi neden gün değiştirdi, Hangi gün yayınlanacak?

Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Beril Pozam ve Aslı Melisa Uzun’un yer aldığı 1441 prodüksiyonun yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda   Gökçen Usta’nın oturduğu, Erkan Birgören’in senaryosunu kaleme aldığı Akrep dizisi ise ilgili sürpriz gelişme herkesi şaşırttı. Akrep dizisi neden yok? Hangi gün değişti soruları birden rağbet gördü.

Akrep Dizisi Neden Gün Değiştirdi? Hangi Gün?

Akrep dizisi yeni başlayacak olan Seni Çok Bekledim dizisinin yerine gelecek. Cuma akşamları yayınlanan Akrep dizisi artık perşembe akşamları sevenleriyle buluşacak. Cuma akşamı yayınlanmasını bekleyen  izleyici Akrep dizisi neden yok  sorusunu araştıracak. Akrep dizisi cuma akşamı rakiplerine karşı düşük reytingler aldığı için onun yerine daha iddialı bir yapım olan Seni Çok Bekledim dizisi yayınlanacak. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı kaliteli senaryosuyla dikkat çeken Seni Çok Bekledim dizisi 29 Ocak cuma akşamından itibaren Star Tv’nin yayın akışında yerine alacak.

Düşük reytinglerle yayın hayatına başlayan ve bir türlü yüksek izlenme payını elde edemeyen Akrep dizisi için son bir şans verildi. Ve dizi perşembe akşamları yayınlanmaya başlayacak.   Perşembe akşamı Sol Yanım dizisinin yerine Akrep dizisi gelecek. Star tv dizilerin reytinglerini artırmak adına değişik ve marjinal kararlar almaya devam ediyor. Cuma Akşamı Akrep dizisi yerine Seni Çok Bekledim, perşembe akşamı Sol Yanım dizisi yerine Akrep ve çarşamba akşamı boşlukta olan gününü ise Sol Yanım dizisiyle dolduracak.

İzlediği farklı strateji sayesinde istediği başarıyı yakalayabilirse Sol Yanım ve Akrep dizisinin final kararı almadı ertelenecek. Ancak hala aynı Reyting oranlarıyla devam ederse Sol Yanım ve Akrep dizisi ekranlara veda edecek. Akrep dizisi neden yok hangi gün yayınlanacak sorularını detaylarıyla paylaştık. Sizler de yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Akrep dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Seni Çok Bekledim dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler