Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde

Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde

Tanıtım filmleri yayınlanan Akrep dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde? Güçlü kadrosu ve etkileyici senaryosuyla dikkat çeken dizinin nerede çekildiği merak ediliyor.

Son zamanlarda tüm dikkatleri üzerine çeken dizide Demet Akbağ gibi usta bir ismin olması da büyük bir avantaj sağlıyor. Dizide Kırmızı Oda dizisinde yer alan Evrim Alasya ve Yusuf Çim de yer alıyor. Akrep dizisi başladığı andan itibaren Akrep dizisi nerede çekiliyor, hangi şehirde, set adresi nedir soruları da izleyenler tarafından merak ediliyor.

Akrep Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde

Akrep dizisi 1441 prodüksiyon adı altında İrfan Şahin yapımcılığında ekrana geliyor. Dizi Star TV için hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta, senaryosunda Erkan Bingören yer alıyor. Düşmanını zehirlediği gibi yeri geldiğinde kendisini de sokmayı bilen akrep ve akreplerin dövüşünü izleyeceğiz.  Aşkın, lanetin ve ihanetin savaşını izleyeceğiz. Gözünü intikam bürüyen bir kadının neler yapacağını tüm seyirci görecek.

11 aralık cuma akşamı Star TV’de yayın hayatına start veren dizinin fragmanı oldukça etkileyici. 1 yaşında bıraktığı kızının yıllar sonra dönüp, hayatını alt üst etmeye çalışması ve annenin ona engel olmak için çabalayışımı izleyeceğiz. Akrep dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtına gelelim.

Dizi genel olarak İstanbul merkezde çekilirken, göl ve orman alanlarında çekilen yerlerde merak edildi.  İstanbul Beykoz’da eski bir kundura fabrikasının set alanına çevrildiği ve bir çok dizinin çekimleri için kullanıldığı biliniyor. Akrep dizisinin bir kısmı da burada çekiliyor. Dizinin ilk bölümünde izlediğimiz dağ, orman ve göl sahneleri ise yine İstanbul Büyükçekmece gölünde ve çevresinde yapılıyor.

Akrep dizisi nerede çekildiği konusuyla ilgili ne yazık ki detaylı bir adres veremiyoruz. Salgın nedeniyle dışardan kimsenin set alanına yaklaşması istenmiyor. Bu hem seyircinin hem de oyuncularından sağlığı için uygulanan bir tedbir. Bu tedbirin uygulanması oldukça doğru. Çünkü çok fazla dizinin salgın nedeniyle setlere ara verdiği haberlerini duyuyoruz. Sizler de sevdiğiniz dizilerin ekranlarda devam etmesini istiyorsanız set adreslerine ziyaretler yapmamanız gerekir.

Biz Akrep dizisi hangi şehirde, hangi semtte çekiliyor sorusuna meraklarınızı gidermek için yanıt verdik. Net adresleri salgın hafifleyince paylaşacağız.

 

<<Akrep dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler