Akrep Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu

Akrep Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu

Demet Akbağ ve Evrim Alasya’yı bir araya getiren Akrep dizisi tanıtım filmleri ekranlarda  dönmeye başladı. Bununla birlikte Akrep dizisi oyuncu kadrosu, konusu ne zaman başlayacak soruları da yanıt aradı.

Akrep Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu?

1441 prodüksiyonun Show TV için çektiği Akrep dizisi sloganı şöyle; ihanetin, lanetin, aşkın ve annelik savaşının yaşandığı akrep dövüşü izleyiciyi bekliyor. Gözünü ve aklını tamamen intikam bürümüş bir kadının neler yapabileceğini izleyerek göreceğiz. Akrep dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Akrep dizisi tüm oyuncular…

Akrep Dizisi Ferda- Evrim Alasya Kim ?

02.08.1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezundur. Pınar çocuk tiyatrosunda başlayan kariyerine dizi oyunculukları da eklenmiştir. Evrim Alasya’nın rol aldığı projeler; Ihlamurlar Altında, Gönülçelen, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları, Koca Koca Yalanlar ve Kırmızı Oda. Şimdi ise Akrep dizisinde Ferdi rolüyle karşımızda.

Akrep Dizisi Demet Akbağ Kim?

Demet Akbağ hepimizin yakından tanıdığı başarılı bir oyuncu. Şimdi kendisinin kariyer geçmişini tekrar hatırlayalım. 23.12.1959 tarihinde Denizli’de dünyaya gelmiştir. 1983 yılında başlayan oyunculuk kariyerine 37 yıldır aktif olarak devam etmektedir. Davacı, Homoti, Tersine Dünya, Vizontele, Neredesin Firuze, Vizontele Tuba, Organize İşler, The Net, O… Çocukları, Eyvah EyvaH, Kurtuluş Son Durak, Hükümet Kadın, Kış Uykusu, Niyazi Gül Dörtnala, Nadide Hayat, Görümce, Görevimiz Tatil, 9 Kere Leyla.

Demet Akbağ’ın oynadığı diziler, Perihan Abla,   Varsayalım İsmail, Bir Demet Tiyatro, Bir Demet Kahkaha, Bir Demet Yerli Film, Şen Kahkahalar, Ölümsüz Aşk, Sevinçli Haller, Bir Demet Tiyatro, Sen Harikasın, İstanbulun Altınları, Demet Akbağ İle Çok Aramızda ve son olarak Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olmuştur.

Akrep Dizisi Bekir Aksoy kim?

18 Mart 1969, Ankara doğumlu dizi oyuncusudur. 1992 yılında Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Nazife Aksoy ile evlidir. Çiftin bir de çocukları vardır. Tiyatroyla başlayan oyunculuk kariyerinde rol aldığı projeler; Hayal mi Gerçek mi?, Salih Kuşu, Hayatımın Rolü,Yahşi Cazibe, Türk Malı, İpucu Kriminal, Doktorlar, Kadirşinas, Omuz Omuza, Ömerçip, Aşkları Ege de Kaldı, Abdülhamit Düşerken, Ağlayan Kadın, Bir Demet Yerli Film, Bize Ne Oldu, Sakin Kasabanın Kadını, Yasemin, Nefes Alamıyorum, Çiçek Taksi, Zirvedekiler, Yaz Evi.

Akrep Dizisi Yusuf Çim  Kim?

1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ve modeldir. Rol aldığı projeler; Esra, Piramit, Çilek Kokusu, Hanım Köylü, İçimdeki Fırtına, Seven Ne Yapmaz ve Servet. Demet Akalın’ın iki klibinde rol almıştır.

Akrep Dizisi Başak Daşman kim?

1981 İstanbul doğumlu oyuncudur. 1997 yılından itibaren bu işin içimdedir. Rol aldığı dizi ve filmler, Sırtımdan Vurdun, Kıvılcım, Üzgünüm Leyla, Şaşıfelek Çıkmazı, Yılan Hikayesi, Bana Şans Dile, Çemberimde Gül Oya, Asmalı Konak, Avrupa Yakası, Ahududu, Yanık Koza, Pertev Beyin Üç Kızı, Parmaklıklar Ardında, Derdest, İş Arıyoruz, Bahar Dalları, Sultanın Sırrı, Son İstasyon, Gün Akşam Oldu, Son, İntikam, Oflu Hocanın Şifresi, Kara Ekmek, Rüzgarın Kalbi, Yüz Yüze,  Azize.

Akrep Dizisi Beril Pozam kim?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Afili Aşk dizisinde canlandırdığı Nazmiye karakteriyle tanınmıştır.

Akrep Dizisi Aslı Melisa Uzun kim?

Miss Turkey Universe yarışmasıyla tanınan Aslı Melisa Uzun Akrep dizisi oyuncularındandır. Arkadaşlar İyidir, Erkenci Kuş, Zen Mother, Verbotene Liebe rol aldığı projeleridir.

Akrep Dizisi Taha Baran Özbek kim?

Kırmızı Oda dizisinde Nejdet karakterine hayat veren oyuncudur. 1998 doğumludur Kültür Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almaktadır. Rol aldığı projeler; Dip Dizisi, Bir Litre Gözyaşı, Bizim Hikaye, Azize Dizisi, Kırmızı Oda.

<<Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler