Akrep Dizisi Reytingleri Nasıl? Erken Final Mi Yapacak?

Akrep Dizisi Reytingleri Nasıl? Erken Final Mi Yapacak?

11 Aralık cuma akşamı ekrana gelen Akrep dizisi reytingleri nasıl, Erken final mi yapacak? Yayın hayatına başlayan Akrep dizisi reytinglerini, tutup tutmadığını sizler için mercek altına aldık.

Akrep dizisi uzun zamandır ekranlarda tanıtımlarıyla izleyicinin merakını cezbetmişti. Dizi sonunda yayına başladı. Başarılı bir ekip ve başarılı bir oyuncu kadrosu ile dizi geç dolduruyor. Fakat bunlar yeterli değil izleyici hikayeyi beğendi mi? Dizi tekrara düşer mi? Hikaye canlılığını ve heyecanını korur mu? Bunlar Akrep dizisinin akıbeti için çok önemli. Şimdi Akrep dizisi  Reytingleri nasıl sorusuna yanıt verelim.

Akrep Dizisi Reytingleri Nasıl, Erken Final Mi Yapacak?

 

Akrep dizisi cuma akşamı ekrana geldi. Yayınlandıktan sonra izleyici 11 Aralık  Reyting oranlarının açıklanmasını bekledi. Reyting oranları açıklandığında Akrep dizisinin Total grubunda 4.25 oranında bir izlenme oranı alması başlangıç için fena sayılmaz. AB ve ABC gruplarında başarısı daha da yüksek. İlk 5 yapım içerisinde yer alıyor. Akrep dizisi ilk bölüm hafta boyunca sık sık tekrar bölümleriyle ekrana gelecek. Bu durum ilerleyen haftalarda diziye olan ilgiyi artırıp reytingleri yükseltebilir.

Akrep dizisi 1441 prodüksiyon şirketinin patronu İrfan Şahin tarafından Star TV için hazırlandı. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta yer alıyor. Oyuncu kadrosunda, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Evrim Alasya, Aslı Melisa Uzun, Yusuf Çim, Beril Pozam, Taha Baran Özbek ve Esila Umut gibi isimler yer alıyor.

Kadro çok güçlü ve eksiksiz. Akrep dizisi ilgi çekici bir hikayeye sahip. İlk bölümde tüm oyuncuları tanıdık. En çok dikkatimizi çeken ise şüphesiz Ayşem oldu. Dizide Ferda’nın avukatlığını üstlenen Ayşem’in aslında kızı olduğunu öğrendik. Annesinin yıllar önce ona yaşattığını, Ferda’nın da yıllar önce Ayşen’e yaşattığını öğrendiğimizde büyük bir şok yaşadık.  Akrep dizisi entrika ve gerilim gerilim sevenler için çok başarılı bir projede.

Akrep dizisinin dezavantajlarından biri hiç şüphesiz cuma akşamları ekrana gelmesi. Dizi Arka Sokaklar, Hercai, Kırmızı Oda ve Payitaht Abdülhamit gibi kalabalık izleyici kitlesine sahip projelerle aynı gün yayınlanıyor. Yeni sezonda Fox ekranlarında cuma akşamı yayınlanmaya başlayan Çocukluk dizisi cuma akşamları ekranda tutunmayı başaramadı ve 11. Bölümde erken final yaparak ekranlara veda edecek. Aynı durum Akrep dizisi içinde yaşanır mı bunu ilerleyen haftalarda gözlemleyeceğiz.

Akrep dizisi reytingleri nasıl? Erken final mi yapar sorularının yanıtını sizler in paylaştık.

 

<<Akrep dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler