Akrep Dizisi Şahin Kimdir? Yaşı, Sevgilisi? Taha Baran Özbek

Akrep Dizisi Şahin Kimdir? Yaşı, Sevgilisi? Taha Baran Özbek

Cuma akşamları yayınlanmaya başlayan Akrep dizisi sezonun başarılı yapımlarından olma yolunda. Akrep dizisi Şahin kimdir, Yaşı kaç, sevgilisi var mı? Taha Baran Özbek hakkında merak edilenler…

Akrep dizisinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Beril Pozam ve haberimizde yer vereceğimiz Taha Baran Özbek yer alıyor. Taha Baran Özbek dizinin en genç oyuncularından biri. Bu da özellikle genç izleyiciler tarafından kişilerin araştırılmasına sebep oluyor. Akrep dizisi Şahin kim? İşte son zamanların en çok araştırılan konusu hakkında detaylar…

Akrep Dizisi Şahin Kimdir, Yaşı, Sevgilisi? Taha Baran Özbek

Akrep dizisinde Demet Akbağ ile birlikte rol alma şansı yakalayan tüm genç oyuncular için bu büyük bir avantaj. Usta ismin tecrübelerinden yararlanabilirlerse bu onların oyunculuk kariyeri için müthiş bir fayda olacaktır. Akrep dizisinde Şahin, ailesine bağlı bir gence hayat veriyor. Bunu izleyerek daha iyi göreceğiz.

Akrep Dizisi Şahin – Taha Baran Özbek Kimdir?

En son Kırmızı Oda dizisinde Nejdet olarak seyrettiğimiz bu genç oyuncu partner olduğu Evrim Alasya ile aynı dizide tekrar rol alıyor.  1998 yılında dünyaya gelmiş 22 yaşındadır. Halen Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. 2 yıldır oyunculuk başvurularından gelen geri dönüşleri değerlendiriyor. En son gündeme Kırmızı Oda dizisindeki Nejdet karakteri ile gelen genç oyuncumuz başarısıyla yapımcıların dikkatini çekmiştir.

22 yaşında olan genç oyuncunun bugüne kadar rol aldığı dizi ve film projeleri, 2018 yılında Dip, Bir Litre Gözyaşı, Bizim Hikaye, Azize, Kırmızı Oda ve son olarak Akrep dizisi. Genç oyuncu sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyor. Özellikle anlık hikaye bölümünden günlük gönderi paylaşımı yapıyor. Şuan için yaklaşık 47 bin takipçisi olan Taha Baran Özbek’in Akrep dizisiyle birlikte takipçi sayısını artıracaktır.

Akrep dizisinde çok ön planda bir isim değil fakat genç yaşında böyle olağanüstüsü bir kadroyla çalışacak olması büyük bir artı puan. Bu sayede kendine kattıklarıyla ilerde çok daha başarılı rollerde yer alacaktır. Akrep dizisi Şahin karakterine hayat veren oyuncu Taha Baran Özbek’in boyu 1.80 ve ağırlığı 75 kg’dır. Cuma akşamları ekrana gelen Akrep dizisinde kendisine başarılar dileriz.

 

<<Akrep dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler