Akrep Dizisi Selma Kim? Karakter Analizi

Akrep Dizisi Selma Kim? Karakter Analizi

Akrep dizisi kısa süre önce yayın hayatına başlayan cuma dizilerinden biri. Yeni katılan oyuncularla ekran macerasına devam ediyor. Akrep dizisi Selma kim? Karakter analizi

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Akasoy, Yusuf Çim, Müge Su Şahin, Beril Pozam ve Melisa Aslı Uzun gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı entrika ve dram ağırlıklı diziye son olarak Bestemsu Özdemir Selma karakteriyle dahil oluyor. Dizinin yayınlanan son Bölümünde Fikret’in geçmişte birliktelik yaşadığı alımlı ve güzel bir kadına hayat veriyor. Güzelliği, fiziği ve çekici tavırlarıyla Ferda’nın dikkatini çekecek.

Akrep Dizisi Selma Kim? Karakter Analizi

Akrep dizisi Selma kim sorusundan önce dizinin yayınlanan son Bölümünde neler olduğunu hatırlayalım, Ferda ve Peri arasında tam bir akrep savaşı yaşanıyor. Hangisi daha tehlikeli anlamak çok güç. Önce Merve’yi kendine çeken Peri şimdi de annesiyle Fikret’in ilişkisi olduğunu Merve’ye göstererek annesinden uzaklaştırdı. Bununla da kalmadı Ferda’nın Fikret’e yaklaşmasının tek nedeni annesinden intikam almak olduğunu da artık Fikret öğrenmiş oldu.

Akrep Dizisinde işler iyice çığırından çıkmış ve Ferda köşeye sıkışmıştır. Her şeyin kendi kontrolü dışında ve aleyhinde işlediğinin farkında olan Ferda nasıl bir hamle yapacak? Dizi gittikçe daha heyecanlı bir hal alıyor. Diziye yeni katılan Selma karakteri de gidişatı değiştirecek. Akrep dizisi Selma kim sorusunu yanıtlayalım.

Bestemsu Özdemir Kimdir?

Başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir en son Güvercin dizisinde rol almıştır. Geçtiğimiz günlerde Türbülans isimli tiyatro oyunu da covid kuralları çerçevesinde izleyiciyle buluştu. 20.04.1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde almıştır. Ardından özel oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu: ilk ekran tecrübesini 2012 yılında rol aldığı Sakarya Fırat dizisi ile yaşamıştır. Rol aldığı projeler İstanbul Hatırası, Analar ve Anneler, Araf Zamanı, Sakarya Fırat, Meryem, Kara Para Aşk ve Ege’nin Hamsisi, Biz Size Döneriz ve Tabula Rosa gibi kariyerine yön veren projelerde yer almıştır.

Bestemsu Özdemir Akrep dizisinde uzun süreli rol almayacak. Ferda onu Fikret’in etrafından uzaklaştırmanın bir yolunu bulacaktır. Bestemsu Özdemir 29 yaşında ve başarılı projelerde rol almış genç oyuncudur.

 

 

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler