Akrep Duru Kimdir? Dizileri, Gerçek Adı

Akrep Duru Kimdir? Dizileri, Gerçek Adı

11 Aralık cuma akşamı yayına başlayan Akrep dizisi gerilim ve entrika dolu birinci bölümüyle ekrana geldi. Akrep Duru kimdir, dizileri, gerçek adı nedir?

Dizide yıllar sonra karşısına çıkan annesinden intikam almak için her şeyi yapan ve bundan suçluluk duymayan bir kadının hırsını izliyoruz. Ferda tüm olayları avukatına anlatıyor yaşanan tüm olayların detaylarını Ferda’nın ağzından dinliyoruz. Dahası annesinin kendine yaşattıklarının aynısını kendisinin de kızına yaşattığını birinci bölümün sonunda öğreniyoruz. Şimdi dizinin konusuyla ilgili kısa bir giriş yaptıktan sonra Akrep Duru kim sorusunu yanıtlayalım.

Akrep Duru Kimdir, Dizileri, Gerçek Adı

Duru, Fikret ve Berna’nın yurt dışında okuyan en büyük kızlarıdır. Annesinin ölüm haberini alır almaz Türkiye’ye döner ve büyük bir yıkım yaşar. Bu sırada Arasla tanışır. Ve ilerde Arasla aralarında bir yakınlaşma olacağını düşünüyoruz. Dizideki güzel ve genç kızların izleyici tarafından merak edildiğini düşündüğümüz için Akrep Duru kimdir? Gerçek adı, oynadığı diziler…

Akrep Dizisi Duru- Aslı Melisa Uzun Kimdir?

Aslı Melisa Uzun 28 Temmuz 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 2015 yılında Miss Turkey Universe seçmelrinde başarılı olmuştur. Bilinçli ve sanata düşkün bir ailede olmanın avantajını henüz üç yaşındayken dans kurslarına başlayan ve daha sonra bale ile jimnastik eğitimi alarak yaşamıştır. Aslı Melisa Uzun, Arkadaşlar İyidir isimli diziyle tanınmıştır.

Aslı Melisa Uzun’un yer aldığı projeleri bir araya toplayalım. Verbotene Liebe, Zen Mother, Erkenci Kuş ve Arkadaşlar İyidir. Güzellik yarışmalarında derece alan bir çok ünlü isim gibi Aslı Melisa Uzun da bu sayede tanınmış ve yapım şirketlerinin dikkatini çekmiştir. Aslı Melisa Uzun Akrep dizisiyle kendisini izleyiciye ispatlayacak. Oyunculuk alanında başarılı bir yol aldığını Akrep dizisi Duru karakteriyle anlıyoruz.

Aslı Melisa Uzun’un kendi adıyla kullandığı kişisel instagram hesabında 86 bin takipçisi bulunuyor. Başarılılar genç oyuncu 1.74 boyunda 55 kg ağırlığında ve kumraldır.

 

<<Akrep dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler