Alev Alev 31 Aralık Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman

Alev Alev 31 Aralık Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman

Show Tv’nin ses getiren yeni dizisi Alev Alev 31 Aralık neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Dizi severleri bilgilendiren detaylar haberimizin devamında…

Sezon ortasında başlamasın rağmen perşembe günleri iyi bir çıkış yakalayan Alev Alev dizisi 31 Ocak perşembe akşamı neden yok seyircisi tarafından haklı olarak merak ediliyor. Hepimizin bildiği ve tahmin ettiği yılbaşı nedeniyle bir çok dizi ekrana ara veriyor. Kanallar daha çok herkese hitap eden eğlence programlarını tercih ediyorlar. Show Tv’de 31 Aralık perşembe akşamı Güldür Güldür Show yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek.

Alev Alev 31 Aralık Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman

Bir çok ünlü ismin katılacağı bol eğlenceli ve izleyenleri kahkahalara boğacak skeçler yılbaşı akşamına damga vuracak. Kanallar her yıl olduğu gibi bi yıl da dizilere ara verecek. Fakat önceki yıllarda olduğu gibi 3 haftalık değil sadece 1 hafta ile kısıtlı olacak. Kanalların amacı da sadece standart  izleyici kitlesini ekrana çekmektense içerisinde hem komedinin hem de müziğin olduğu yılbaşı programlarıyla daha fazla kişiyi kendine çekmek.

Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel programında kimler var?Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisinin başrol oyuncuları, Arıza dizisinin başrol oyuncusu ve Gülden Karaböcek gibi usta bir ses sanatçısını konuk ediyor. Pandemi nedeniyle 4 günlük sokağa çıkma yasağının en çok tv kanallarına faydası olacak. Çünkü insanların parti yapmaları, dışarıda kalabalık eğlence düzenlemeleri ve restoranların kapalı olması vatandaşların büyük bir kısmını televizyonda vakit geçirmeye mecbur bırakacak.

Alev Alev 31 Ocak perşembe akşamı neden yok sorusu tabii ki izleyici tarafından doğal olarak araştırılacak. Konuyla ilgili detayları sizlerle paylaştık. Alev Alev dizisi yeni bölüm ne zaman sorusuna gelince 7 Ocak perşembe akşamı kaldığı yerden ekran macerasına devam edecek. Kadınların gücünü ve dayanışmasını izlediğimiz Alev Alev dizisi yeni yılın ilk haftasında ekranlarda olacak.

 

<<Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık yayınlanacak mı öğrenmek için tıkla>>

<<Alev Alev dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler