Alev Alev Çelebi Kimdir? Cem Bender Kimdir?

Alev Alev Çelebi Kimdir? Cem Bender Kimdir?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Alev Alev oyuncuları merak ediliyor. Alev Alev Çelebi kimdir, Cem Bender kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Show TV’nin her Perşembe yayınlanan kısa sürede çok beğeni toplayan Alev Alev dizisi Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ahmet Katkısız’ın yaptığı dizinin, senaristliğini Burcu Görgün üstlenmektedir. Show Tv ekranlarına bomba gibi giriş yapan Alev Alev dizisi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren ilgiyle izleniyor. 2019 Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi oyuncuları dizi severler tarafından araştırılıyor. Peki Alev Alev Çelebi kimdir, Cem Bender kimdir?

Alev Alev Çelebi Kimdir? Cem Bender Kimdir?

Zenginlerin bir otelde yardım gecesi düzenlemesi sırasında yangın çıkması sonucu çoğu kadın bir çok kişinin ölümü ile başlayan hikaye birçok kişinin hayatını değiştirmesi ile süregelen olayları anlatıyor. Yangından sonra artık kimsenin hayatı olduğu gibi kalmayacaktır. Bu yangın kimisini külünden doğmasına sebep olurken, kimisinin kendini bulmasına, kimisinin de adalet arayışı ve gerçeği görmesini sağlıyor. Hayatları değişen bu insanların yolları birbirine bağlanır. Birlikte amaçlarına ulaşmak için hareket ederler.Kadın, aile içi şiddet, adalet, zayıf güçlü mücadelesi, aşkın anlatıldığı dizide yangınla hayatları değişen üç kadının hikayesini anlatıyor.

Alev Alev Çelebi Kimdir?

Dizide Çelebi, Cemre’nin kocası ve Güneş’in babasıdır. Eskiden belediye başkanlığı da yapmış ülkenin en saygın iş adamlarından biridir. Herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan Çelebi’nin en yakınlarından dahi sakladığı karanlık bir yüzü vardır. Karısı Cemre’ye sürekli psikolojik ve fiziksel şiddet uygulayan Çelebi, bunu kimse öğrenmemesi için karısının psikolojik rahatsızlığı olduğuna herkesi inandırmıştır. Karısına saplantılı olan Çelebi, Cemre’nin peşini bırakmamaktadır.

Cem Bender Kimdir?

Cem Bender, 1 Ocak 1965 yılında Trabzon’da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir Bölge Planlama Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Studio oyuncularından oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimi 1990 yılında Berdel sinema filminde Mahmut karakteri ile olmuştur. Sonrasında pek çok dizi, film ve tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bunlarda bazıları Sultan Makamı, Arapsaçı, Seher Vakti, Esir Kalpler, Rüya Gibi, Saklı Yüzler, Kara Yılan, Güz Sancısı, Gül Dünya, Labirent, Muhteşem Yüzyıl, Ağır Roman Yeni Dünya, Evdeki Yabancılar, Sessiz, Çıplak Gerçek, Senin Hikayen, Kurt Seyit ve Şura, Gülperi gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

 

<<Alev Alev oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler