Alev Alev Çelebi’nin Geçmişte Şiddet Uyguladığı Kadın Kim? Şahit Olacak Mı?

Alev Alev Çelebi’nin Geçmişte Şiddet Uyguladığı Kadın Kim? Şahit Olacak Mı?

Alev Alev dizisi kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Alev Alev Çelebi’nin geçmişte şiddet uyguladığı kadın kim? şahit olacak mı? ayrıntılar haberimizde.

Alev Alev yılbaşı tatili arasından sonra yeni bölümleriyle kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. 7 Ocak Perşembe günü bomba bir bölüm bizleri bekliyor.

Alev Alev Çelebi’nin Geçmişte Şiddet Uyguladığı Kadın Kim? Şahit Olacak Mı?

Bu bölümde Ali gerçeği öğreniyor. Çiçek’in aslında ölmediğini kendini yüzündeki yara yüzünden gizlediğini öğreniyor. Çiçek, Ali’nin artık onu yüzündeki yara yüzünden sevmeyeceğini artık güzel bulmayacağını düşünüyordu.

Ali ise ”Kızım benim derdim hiçbir zaman senin yüzün olmadı ki. Yukarıda Allah var insan ilk ona bakıyor bende öyle yaptım. Güzellik yüzünde değil ki yüreğindedir. Ben gönlümün gördüğünü gözümün gördüğüne değişir miyim kızım ya” diyerek Çiçek’e olan gerçek aşkını ortaya koydu.

Yeni bölümde sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Cemre’nin kendi psikolojik sağlığının yerinde olduğunu Çelebi’nin sahte raporlarla insanları kandırarak onu yaftaladığını kimselere bir türlü ispat edemiyordu. Cemre sağlığının yerinde olduğunu ispatlarsa kızının velayetini alıp Çelebi’den olabildiğince uzaklara kaçma amacına ulaşacak. Bu konuda en büyük destekçisi Ozan’da Cemre’yi içinde bulunduğu durumdan Çelebi’den kurtulmasına yardım ediyor.

Cemre uzun zamandır kendini ispatlamak ve Çelebi’nin gerçek yüzünü ortaya koymak için  onun açığını arıyordu. Ozan ve Cemre’nin uğraşları sonucu Çelebi’nin geçmişteki açığını buldular. Cemre’nin kurtulmasına bir umut oldu. Cemre ve Ozan Çelebi’nin geçmişte şiddet uyguladığı bir kadın olduğunu öğrendiler. O kadını bulmak için yola koyuldular. Kadının adresini bulup onu görmeye ve şahit olması için ikna etmeye gittiler.

Çelebi’de Ozan ile Cemre’nin bu kadını bulmak için gittiği haberini aldı. Bu durumu öğrenen Çelebi buna izin vermemek için elinden geleni yaptı. Ozan ile Cemre kadını buldular. Ancak kadın hasta yatağında ve kendinde değildi. Çelebi’nin yine önceden olduğu gibi amaçları için elini kirlettiğinden hiç şüphe yok. Cemre’den önce o kadını buldu ve kadını korkutup gerçekleri açıklarsa başına istemediği şeyler gelecek diyerek tehdit etmiş olmalı. Zaten geçmişte Çelebi’nin şiddet uyguladığı kadın onun gerçek yüzünü neler yapabileceğini bildiği için gerçekleri anlatmayacağını düşünüyoruz. Cemre’nin Çelebi’den  kurtulmak için son umudu da bu kadın ile birlikte yok olacak gibi gözüküyor.

 

 

<<Alev Alev tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Alev Alev dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını görmek için tıkla>>

Etiketler