Alev Alev Cemre Kimdir? Demet Evgar Kimdir?

Alev Alev Cemre Kimdir? Demet Evgar Kimdir?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Alev Alev oyuncuları merak ediliyor. Alev Alev Cemre kimdir, Demet Evgar kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Show TV’nin her Perşembe yayınlanan kısa sürede çok beğeni toplayan Alev Alev dizisi Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ahmet Katkısız’ın yaptığı dizinin, senaristliğini Burcu Görgün üstlenmektedir. Show Tv ekranlarına bomba gibi giriş yapan Alev Alev dizisi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren ilgiyle izleniyor. 2019 Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi oyuncuları dizi severler tarafından araştırılıyor. Peki Alev Alev Cemre kimdir, Demet Evgar kimdir?

Alev Alev Cemre Kimdir? Demet Evgar Kimdir?

Zenginlerin bir otelde yardım gecesi düzenlemesi sırasında yangın çıkması sonucu çoğu kadın bir çok kişinin ölümü ile başlayan hikaye birçok kişinin hayatını değiştirmesi ile süregelen olayları anlatıyor. Yangından sonra artık kimsenin hayatı olduğu gibi kalmayacaktır. Bu yangın kimisini külünden doğmasına sebep olurken, kimisinin kendini bulmasına, kimisinin de adalet arayışı ve gerçeği görmesini sağlıyor. Hayatları değişen bu insanların yolları birbirine bağlanır. Birlikte amaçlarına ulaşmak için hareket ederler.Kadın, aile içi şiddet, adalet, zayıf güçlü mücadelesi, aşkın anlatıldığı dizide yangınla hayatları değişen üç kadının hikayesini anlatıyor.

Alev Alev Cemre Kimdir?

Dizide Cemre, Çelebi’nin karısı, Rüya’nın kuzeni ve Güneş’in annesidir. Cemre küçük yaştan itibaren Yıldırımlar ailesi ile büyür. Büyük bir aşkla evlendiği Çelebi’den psikolojik ve fiziksel şiddete mazur kalır ama bunu kimseye kanıtlayamaz. Çünkü kocası bir dönem belediye başkanlığı yapmış dışardan saygın bir iş adamı olarak görünmektedir. Çevresindeki herkesi Cemre’nin psikolojik sorunları olduğuna inandırmıştır. Biran önce Çelebi’nin şiddetinden kendini ve kızını kurtarmak için kaçış planlarına başvurur. Kızıyla birlikte Çelebi’siz bir hayat için mücadele vermektedir.

Demet Evgar Kimdir?

Demet Evgar, 19 Mayıs 1980 yılında Manisa’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk kez sahneye Manisa’da Afsem Tiyatrosu’nda Kaç Baba Kaç tiyotra oyunuyla çıktı. Kenter Tiyatrosu’nda Aşk Çemberi, Tiyatro Kılçık,  Takanlar ve Takılanlar ve Ayşegül Hindistan’da oyunlarında rol aldı. İlk televizyon deneyimi ise Yedi Numara dizisi ile oldu. Ardından Aslı ile Kerem, Tatlı Hayat, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım ve Erkekler Ağlamaz dizilerinde oynadı. 1 Kadın 1 Erkek dizisi ile başrol oynayan oyuncunun yıldızı parladı. Sonrasında Vatanım Sensin dizisinde oynayan oyuncu Avlu dizisindeki performansı ile izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı. Dizi ve tiyatrolarının yanı sıra sinema filmlerinde de oynadı. İlk kez Banyo filminde beyazperdeye çıktı. Ardından Beyza’nın kadınları, Güneşi Gördüm, Yahşi Batı, Vay Arkadaş, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Yok Artık, Sofra Sırları, Aile Arasında ve Topal Şükran’ın Maceraları filmlerinde oynadı.

 

<<Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu tümü öğrenmek için tıkla>>

Etiketler