Alev Alev Çiçek Kimdir? Hazar Ergüçlü Kimdir?

Alev Alev Çiçek Kimdir? Hazar Ergüçlü Kimdir?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Alev Alev oyuncuları merak ediliyor. Alev Alev Çiçek kimdir, Hazar Ergüçlü kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Show TV’nin her Perşembe yayınlanan kısa sürede çok beğeni toplayan Alev Alev dizisi Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ahmet Katkısız’ın yaptığı dizinin, senaristliğini Burcu Görgün üstlenmektedir. Show Tv ekranlarına bomba gibi giriş yapan Alev Alev dizisi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren ilgiyle izleniyor. 2019 Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi oyuncuları dizi severler tarafından araştırılıyor. Peki Alev Alev Çiçek kimdir, Hazar Ergüçlü kimdir?

Alev Alev Çiçek Kimdir? Hazar Ergüçlü Kimdir?

Zenginlerin bir otelde yardım gecesi düzenlemesi sırasında yangın çıkması sonucu çoğu kadın bir çok kişinin ölümü ile başlayan hikaye birçok kişinin hayatını değiştirmesi ile süregelen olayları anlatıyor. Yangından sonra artık kimsenin hayatı olduğu gibi kalmayacaktır. Bu yangın kimisini külünden doğmasına sebep olurken, kimisinin kendini bulmasına, kimisinin de adalet arayışı ve gerçeği görmesini sağlıyor. Hayatları değişen bu insanların yolları birbirine bağlanır. Birlikte amaçlarına ulaşmak için hareket ederler.Kadın, aile içi şiddet, adalet, zayıf güçlü mücadelesi, aşkın anlatıldığı dizide yangınla hayatları değişen üç kadının hikayesini anlatıyor.

Alev Alev Çiçek Kimdir?

Dizide Çiçek, Rüya’nın evinde hizmetçi ve aynı zamanda Rüya’nın en yakın arkadaşıdır. Çiçek’in tek isteği aynı evde şöfor olarak çalışan Ali ile evlenip mutlu yuva kurmaktır. Ancak yangın onun hayatını tümüyle değiştirecektir. Yangın sonucu yaşananlar onu seçim yapmak zorunda bırakır. Bundan sonra hayatına Çiçek olarak mı devam edecek yoksa…

Hazar Ergüçlü Kimdir?

Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992 K.K.T.C.’nde doğmuştur. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapmıştır. İlk kez profesyonel oyunculuğa 2010 yılında Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle adım atmıştır. Ardından 2011 yılının popüler dizisi olan Kuzey Güney adlı dizide Simay karakterini canlandırarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Sonrasında 2013 yılında Medcezir dizisinde Eylül karakterini canlandırmıştır. Ardından 2015 yılında Analar ve Anneler dizisinde Kader karakterini oynamıştır. 2016 yılında Yüksek Sosyete dizisinde Cansu karakterine hayat vermiştir. 2017 yılında Hayat Sırları dizisinde Seher’i canlandırmıştır. 2018 yılında ise Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizisinde Zeynep karakterini oynamıştır. Dizilerin yanı sıra Gölgeler ve Suretler (2010), Açlığa Doymak (2012), Benim Dünyam (2013), Kar (2017), Ahlat Ağacı (2018) ve Herşey Seninle Güzel (2018) filmlerinde de oynamıştır.

 

<<Alev Alev oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler