Alev Alev Ömer Kimdir? Cihangir Ceyhan Kimdir?

Alev Alev Ömer Kimdir? Cihangir Ceyhan Kimdir?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Alev Alev oyuncuları merak ediliyor. Alev Alev Ömer kimdir, Cihangir Ceyhan kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Show TV’nin her Perşembe yayınlanan kısa sürede çok beğeni toplayan Alev Alev dizisi Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ahmet Katkısız’ın yaptığı dizinin, senaristliğini Burcu Görgün üstlenmektedir. Show Tv ekranlarına bomba gibi giriş yapan Alev Alev dizisi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren ilgiyle izleniyor. 2019 Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi oyuncuları dizi severler tarafından araştırılıyor. Peki Alev Alev Ömer kimdir, Cihangir Ceyhan kimdir?

Alev Alev Ömer Kimdir? Cihangir Ceyhan Kimdir?

Zenginlerin bir otelde yardım gecesi düzenlemesi sırasında yangın çıkması sonucu çoğu kadın bir çok kişinin ölümü ile başlayan hikaye birçok kişinin hayatını değiştirmesi ile süregelen olayları anlatıyor. Yangından sonra artık kimsenin hayatı olduğu gibi kalmayacaktır. Bu yangın kimisini külünden doğmasına sebep olurken, kimisinin kendini bulmasına, kimisinin de adalet arayışı ve gerçeği görmesini sağlıyor. Hayatları değişen bu insanların yolları birbirine bağlanır. Birlikte amaçlarına ulaşmak için hareket ederler.Kadın, aile içi şiddet, adalet, zayıf güçlü mücadelesi, aşkın anlatıldığı dizide yangınla hayatları değişen üç kadının hikayesini anlatıyor.

Alev Alev Ömer Kimdir?

Yetimhanede gözlerini açan Ömer’e Yedikule Mahallesi sahip çıkmış. Başta yakın arkadaşı Ozan’a olmak üzere mahallesine çok bağlı ve korumacı biridir. Kendini mahallenin gizli kahramanı olmaya adayan Ömer cesareti ve yardımseverliği ile bir gecede kendini bambaşka bir hayat mücadelesi içinde bulur. Yangında Rüya ile yolları kesişir onu yangında kurtarmasıyla bir aşk doğmaktadır.

Cihangir Ceyhan Kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim1989 yılında Adana’da doğmuştur. Açık Öğretim Üniversitesi İşletme Bölümü’nü okumuştur. İstanbul’da 2,5 yıl kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitimin ardından memleketi Adana’ya dönmüştür. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Yusuf adlı filmde yaşamıştır. Ardından arkadaşı yönetmen Kadri Beran Taşkın ile 2016 yılında Adana’nın kenar mahallelerinde geçen olayları doğal bir şekilde aktarıldığı Sıfır Bir dizisinde  Cio Baba karakteri ile dikkatleri üstünce çekmeyi başarmıştır. Dizinin popülerliğinin artması ile dikkatleri çeken oyuncu 2019 yılında Çukur dizisine dahil olarak Azer Kurtuluş karakteri ile yıldızı parlamıştır. Son olarak da ilk kez başrol olarak Alev Alev dizisinde Ömer’i canlandırmaktadır.

 

<<Alev Alev oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler