Alev Alev Ozan Kimdir? Berkay Ateş Kimdir?

Alev Alev Ozan Kimdir? Berkay Ateş Kimdir?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Alev Alev oyuncuları merak ediliyor. Alev Alev Ozan kimdir, Berkay Ateş kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Show TV’nin her Perşembe yayınlanan kısa sürede çok beğeni toplayan Alev Alev dizisi Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ahmet Katkısız’ın yaptığı dizinin, senaristliğini Burcu Görgün üstlenmektedir. Show Tv ekranlarına bomba gibi giriş yapan Alev Alev dizisi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren ilgiyle izleniyor. 2019 Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi oyuncuları dizi severler tarafından araştırılıyor. Peki Alev Alev Ozan kimdir, Berkay Ateş kimdir?

Alev Alev Ozan Kimdir? Berkay Ateş Kimdir?

Zenginlerin bir otelde yardım gecesi düzenlemesi sırasında yangın çıkması sonucu çoğu kadın bir çok kişinin ölümü ile başlayan hikaye birçok kişinin hayatını değiştirmesi ile süregelen olayları anlatıyor. Yangından sonra artık kimsenin hayatı olduğu gibi kalmayacaktır. Bu yangın kimisini külünden doğmasına sebep olurken, kimisinin kendini bulmasına, kimisinin de adalet arayışı ve gerçeği görmesini sağlıyor. Hayatları değişen bu insanların yolları birbirine bağlanır. Birlikte amaçlarına ulaşmak için hareket ederler.Kadın, aile içi şiddet, adalet, zayıf güçlü mücadelesi, aşkın anlatıldığı dizide yangınla hayatları değişen üç kadının hikayesini anlatıyor.

Alev Alev Ozan Kimdir?

Dizide Ozan, Yedikule Mahallesi’nin idealist, korkusuz gazetecisidir. Ömer’in en yakın dostudur. Cesaretinden ve doğruculuğundan ödün vermeyen Ozan, şiddet mağduru kadınların sesi olmak için elinden geleni yapar. Yangından sonra onun da hayatı tümüye değişir. Yangında Cemre ile yolları kesişir, onun bu çıkmazında en büyük destekçisi olur. Bu uğurda işini kaybeder.

Berkay Ateş Kimdir?

Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Okuduğu İstatiksel Matematik bölümünü yarıda bırakmış, sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk olarak tiyatro çalışmalarına Semaver Kumpanya’da balamıştır. Ayrıca Dot Tiyatrosu, Semiha Berksoy Opera Vakfı ve Tiyatro Krek’te asistanlık görevi yapmıştır. Galata Kuledibi’nde yer alan Tiyatro D22’nin kurucularından biri olan Berkay Ateş, Bent, Yirmi Beş, Karabatak oyunlarını hem yazmış hemde oynamıştır. Televizyonda ilk deneyimi Sessiz Fırtına dizi ile olmuştur. Ardından İstanbul Sokakları (2016), Anne (2016), Gülizar (2018) ve Çukur (2018 – Mahsun) dizilerinde oynamıştır. Dizilerin yanı sıra Mavi Gözlü Dev, Yarım Kalan Mucize (2013), Abluka (2015), Görülmüştür (2019) filmlerinde rol almıştır. Vizyona girmesi beklenen Uluç Bayraktar’ın yönettiği Nejat İşler, Funda Eryiğit, Menderes Samancılar, Ercan Kesal, Şebnem Bozoklu gibi isimlerin yer aldığı 9,75 filminde oynaması bekleniyor. Ayrıca 2015 yılında Abluka filminde Ahmet karakteriyle 22. Altın Koza Film Festivalinde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

 

<<Alev Alev oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler