Alev Alev Rüya Kimdir? Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Alev Alev Rüya Kimdir? Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi Alev Alev oyuncuları merak ediliyor. Alev Alev Rüya kimdir, Dilan Çiçek Deniz kimdir? ayrıntılar haberimizde.

Show TV’nin her Perşembe yayınlanan kısa sürede çok beğeni toplayan Alev Alev dizisi Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ahmet Katkısız’ın yaptığı dizinin, senaristliğini Burcu Görgün üstlenmektedir. Show Tv ekranlarına bomba gibi giriş yapan Alev Alev dizisi, yayınlandığı ilk bölümünden itibaren ilgiyle izleniyor. 2019 Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanan Alev Alev dizisi oyuncuları dizi severler tarafından araştırılıyor. Peki Alev Alev Rüya kimdir, Dilan Çiçek Deniz kimdir?

Alev Alev Rüya Kimdir, Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Zenginlerin bir otelde yardım gecesi düzenlemesi sırasında yangın çıkması sonucu çoğu kadın bir çok kişinin ölümü ile başlayan hikaye birçok kişinin hayatını değiştirmesi ile süregelen olayları anlatıyor. Yangından sonra artık kimsenin hayatı olduğu gibi kalmayacaktır. Bu yangın kimisini külünden doğmasına sebep olurken, kimisinin kendini bulmasına, kimisinin de adalet arayışı ve gerçeği görmesini sağlıyor. Hayatları değişen bu insanların yolları birbirine bağlanır. Birlikte amaçlarına ulaşmak için hareket ederler.Kadın, aile içi şiddet, adalet, zayıf güçlü mücadelesi, aşkın anlatıldığı dizide yangınla hayatları değişen üç kadının hikayesini anlatıyor.

Alev Alev Rüya Kimdir?

Dizide Rüya Yıldırımlar, Yıldırımlar ailesinin tek kızı ve Cemre’nin kuzenidir. Zengin hayatın içinde prenses gibi büyüyen Rüya yangından sonra hayatı tümüyle değişir. Lüks yaşantısı içerisinde hayatın acı gerçeklerinden bi haber yaşarken, kendini her zaman güvende hissederken yangın sonucu tüm gerçekleri görür. Sevdiğini düşündüğü nişanlandığı kişinin onu yangında tek başına ölüme terketmesi ve arkadaşı Çiçeğin ölümüne sebep olmasına şahit olan Rüya, yangında onu kurtaran gerçek aşkı tattıran Ömer’i tanır.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Dilan Çiçek Deniz, 28 Şubat1995 yılında Sivas’ta doğmuştur. Liseler arası Tiyatro Yarışması’nda oyunculuk ödülü almıştır. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği Bölümü’nü yarıda bırakıp Edebiyat Bölümü’ne geçiş yapmıştır. Tiyatro ve oyunculuktan hariç olarak bir süre modellik yapmıştır. 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. olmuştur. Ardından 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir.

İlk televizyon deneyimini 2015 yılında Star TV’de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karakterini canlandırarak yaşamıştır. Ardından aynı yıl Güneşin Kızları Elif karakterine hayat vermiştir. İlk başrol deneyimini ise 2016 yılında yayınlanan Bodrum Masalı dizi ile yaşamıştır. Popülerliği artan Dilan, 2016 yılında Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yıldızı parlayan ödülüne layık görülmüştür. Ardından Çukur dizisinde Sena karakteri ile akıllara kazınmıştır. Sonrasında Yarım Kalan Aşklar dizisinde rol almıştır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra 2013 yılında Balayı filmiyle ilk kez beyazperdeye geçiş yapmıştır. Ayrıca Yarına Tek Bilet isimli Netflix filminde oynamıştır.

 

<<Alev Alev dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler