Aleyna Tilki’nin Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda?

Aleyna Tilki’nin Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda?

Son zamanlarda Acun Ilıcalı’nın üzerinde çalıştığı ve ilk etapta 4 milyon abone hedefleyen Exxen internet kanalının projelerden biri olan Bu Benim Masalım. Aleyna Tilki’nin dizisi ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

Özellikle genç ve çocuk kesim tarafından oldukça sevilen ve hayran kitlesine sahip olan Aleyna Tilki’nin Bu Benim Masalım isimli dizisi ne zaman başlayacak sorusu çok araştırılıyor. Dizinin çekimleri çoktan başladı. Acun Ilıcalı kanalı aktif hale getirmek için uzun süredir çalışıyor. Cemal Can ve Aleyna Tilki’nin başrollerini paylaştığı dizi 2021 Şubat ayında yayına başlayacak.

Bu Benim Masalım dizisinin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü yer alırken senaristliği Deniz Gürlek ve Melek Seven üstlenmektedir. Dizi adını Aleyna Tilki’nin şarkısından almaktadır. İlk sezonu 10 bölüm olarak ekranlara gelecek. Başrol Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın ilk oyunculuk deneyimi olacak dizi hikayesi yanında müzikleri ile de ilgi çekeceğe benziyor.

Aleyna Tilki’nin Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Hangi Kanalda?

Bu Benim Masalım dizisi Aleyna Tilki ve son zamanların popüler ismi Cemal Can’ı bir araya getiren dizi istenilen ilgiliyi görürse ikinci sezon çekimleri de gerçekleşecek. Dijital platform üzerinden yayınlanacak dizi için önce Exxen kanal aboneliğini almanız gerekiyor. Bunun şartlarını internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Aleyna Tilki’nin dizisi Bu Benim Masalım ne zaman başlayacak sorusunu sizler için yanıtladık. Konuyla ilgili detayları öğrendikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Aleyna Tilki’nin dizisi bu yaz çıkardığı Bu Benim Masalım isimli şarkısından esinlenerek hazırlanıyor. Şarkının klibinde bütün masal kahramanları Aleyna Tilki’nin hayal dünyasına göre yorumlanmıştı. Özellikle çocukların ilgisini çok çekmişti.

Dizinin çekimleri son sürat devam ediyor. Çok yakında tanıtım fragmanları yine Acun Ilıcalı’ya ait olan Tv8 ve Tv8,5 ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır. O zaman dizinin konusu hakkında daha detaylı bilgileri öğreneceğiz.

 

<<Bu Benim Masalım dizisinin oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

 

Etiketler