Aşkın Tarifi Dizisi Aksesuar Ve Kıyafetleri

Aşkın Tarifi Dizisi Aksesuar Ve Kıyafetleri

Kanallar art arda yaz dizilerinin tanıtımını yayınlıyor. Aşkın Tarifi dizisi aksesuar ve kıyafetleri hakkında tüm detayları haberimizde paylaşacağız.

Kemal Doğulu ve Serra Arıtürk başrollerini paylaştığı dizide Cem Davran, Alper Saldıran ve Yasemin Baştan yer alıyor. Dizi yaz aylarında ekrana gelecek içimizi ısıtacak keyifli bir proje. Dizide hem geçlerin hem de orta yaşın ilgisini çekecek kıyafetler ve aksesuarlar kullanılacak. Her dizide olduğu gibi Aşkın Tarifi dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları da çok araştırılıyor. Serra Arıtürk’ün hayat verdiği karakterin şortları, tişörtleri, ayakkabıları ve takıları en çok arananlar listesinde yer alacak.

Aşkın Tarifi Dizisi Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Aşkın Tarifi dizisiyle ilk kez bir başrol olarak görev alacak olan Serra  Arıtürk çok başarılı bir performans sergileyecek. İzleyenlerin her yönden dikkatini çekecek. Aşkın Tarifi dizi kıyafetlerini bölüm bölüm sizlerle paylaşacağız. En güncel dizi kıyafetleri markaları fiyatları için bizi takipte kalın. Çünkü son zamanlarda genç izleyici kendisine idol aldığı ünlülerin tüm detaylarını merak ediyor ve kendilerini onlara benzetmek istiyor. Bu nedenle dizilerin en çok merak edilen aksesuar ve kıyafetlerine haberimizde yer vereceğiz.

<<Camdaki Kız dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum

  1. İdil sivritepe’nin 2.bolumde giydiği çiçekli bluz ve pembe pantolon nereden umarım bulabilirsiniz teşekkürler