Ateş Hekimoğlunun Sevgilisi Kim? Hangi Oyuncu?

Ateş Hekimoğlunun Sevgilisi Kim? Hangi Oyuncu?

Hekimoğlu dizisi yılbaşı tatilinin ardından yepyeni bölümüyle ekrana geliyor. Ateş Hekimoğlunun sevgilisi kim? Hangi oyuncu?

Dizinin ara vermesi izleyiciyi çok üzdü. 5 Ocak salı günü ekranda olmadığını gören seyirci büyük hayal kırıklığı yaşadı. Masumlar Apartmanı’nın yayınlanmasıyla reytinglerinde belirgin bir düşüş olsa da Hekimoğlu izleyicisi dizisinden vazgeçmiyor. Dizinin 30. Bölümünde Hekimoğlu’na uygulanan Ketamin tedavisiyle ayağının iyileşmesi büyük bir mucize oldu.

Ateş Hekimoğlunun Sevgilisi Kim? Hangi Oyuncu?

Hekimoğlu’nun son zamanlarında yaşadığı psikolojik bunalım herkesin dikkatini çekiyor. Tanı koyduğu ve tedavisini üstlendiği son vakanın iyileştiğinin kendisine söylenmemesi ve başarısız olduğunu düşünmesi buna en büyük etken. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ateş Hekimoğlu’nun sevgilisinden bahsediliyor. Ateş Hekimoğlu’nun sevgilisi kim? Hangi oyuncu sorusu merak ediliyor.

Dizide sadece bir bölüm rol alacak bu karakter aslında Ateş Hekimoğlu’nun sevgilisi değil hastası olacak. Yine önemli bir tanı ile Hekimoğlu ve ekibi mücadele verecek. Hekimoğlu’nun sevgilisi değil kızı daha yakından tanımak ve hastalığını çözebilmek için bu şekilde davranıyor. Oyuncunun kim olduğu ilk fragmanda açıklanmıyor. İkinci  fragmanda Ateş Hekimoğlu’nun sevgilisine hayat verecek olan oyuncuyu göreceğiz.

Hekimoğlu dizisi House M.D isimli yabancı diziden uyarlama dizinin orijinalinde doktorun sevgilisine hayat veren oyuncu Leighton Meester iken Türk versiyonunda bu karaktere kimin hayat vereceği daha açıklanmadı. Hekimoğlu’na takıntılı bir şekilde aşık olan genç kızı izleyeceğiz. İpekle aralarında bir şeyler yaşanmasını beklerken yeni bir karakterin orta çıkması ortalığı karıştırdı.

Hekimoğlu 32. Bölümde yine heyecan dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor. Kanal D’nin kaliteli yapımlarından birine imza atan projenin yapımcısı Ojo Pictures’tir. Yönetmen Semih Bağcı ve Hülya Gezer’dir. Neşe Şen ise senaryosunu kaleme alıyor. Hekimoğlu dizisi uyarlama yapımlar arasında gerek oyuncuları gerekse senaryosuyla en çok ilgi toplayan projedir.

 

<<Yasak Elma Cansu kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler