Babam Çok Değişti Bircan Kim? Oğulcan’ın Sevgilisi

Babam Çok Değişti Bircan Kim? Oğulcan’ın Sevgilisi

Babam Çok Değişti dizisi perşembe akşamları izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Babam Çok Değişti Bircan kim? Oğulcan’ın sevgilisi kimdir?

Perşembe akşamları yayınlanan komedi dizisi Babam Çok Değişti yeni bir karakterle izleyici karşısına çıkıyor. Oğulcan’ın hoşlandığı kız olarak dahil olan Bircan karakterini herkes çok beğendi ve merak etti. Dizide Oğulcan’ın onu görünce şekilden şekilde girdiği halleri izleyenleri gülmekten kırdı. Kızın sempatik tavırları ve güzelliği ise onu ön olana çıkardı. Babam Çok Değişti Bircan Kimdir? Oğulcan’ın hoşlandığı kıza kim hayat veriyor?

Babam Çok Değişti Bircan Kim? Oğulcan’ın Sevgilisi

Dizinin yeni Bölümünde dahil olan ve Oğulcan’a emanet ettiği hamster ile başın çeşitli ve eğlenceli işler açan Bircan karakterini kimin canlandırıldığını araştırmaya devam ediyoruz. Karakterin ismini öğrendiğimizde haberimizde yer vereceğiz. Oğulcan’ın aşık olduğu Bircan’a açılması biraz zaman alacak. Bu süre zarfında izleyenleri güldüren bir çok an yaşanacak. Babam Çok Değişti dizisi Bircan karakterine hayat veren oyuncunun adı Elmira Akgün’dür.

Elmira Akgün Kim?

2003 yılında dünyaya gelmiştir. 17 yaşındadır ve İstanbul’da doğmuştur.

Dizinin son Bölümünde hem güldük hem duygulandık. Taşınmayı kafasına koyan ve eşyaları toplamaya başlayan Aslı, kayınvalidesinin duygusal konuşmasının ardından kararını değiştirdi. Arife, Pamuk ailesini yine bir arada tutmayı başardı. Dizinin en heyecanlı bölümü ise Mehmet Ali’nin yıllığının bulunduğu sahne oldu. Ama Bircan’ın hamsterı sayesinde Mehmet Ali başına gelebileceklerden kurtuldu. Tam bir aile dizisi olan ve ilgiyle izlenen Babam Çok Değişti dizisinde Bircan karakterini bundan sonra sık sık göreceğiz.

Sizler Bircan karakterine kimin hayat verdiğini biliyorsanız yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

<<Babam Çok Değişti Deniz kimdir öğrenmek için tıkla>>

<<Babam Çok Değişti dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları öğrenmek için tıkla>>

Etiketler