Babam Çok Değişti Deniz Kimdir? Diziden Neden Ayrıldı?

Babam Çok Değişti Deniz Kimdir? Diziden Neden Ayrıldı?

Kanal D ekranlarının yeni gözdesi Babam Çok değişti kadrosuna sürpriz bir isim konuk oluyor. Babam Çok Değişti Deniz kimdir? Diziden neden ayrıldı? haberimizde.

Çağlar Çorumlu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Eslem Akar, Bahar Süer, Şebnem Bozoklu Efe Parlar ve Evrim Su Çoban gibi bir çok genç, çocuk ve usta isimlerin yer aldığı komedi dizisi ekranlardaki bir boşluğu doldurdu. Komedi ve aile konusunu birleştiren dizi hepimizin bildiği gibi isim değiştirdi. Ve Babam Çok Değişti oldu. Babam Çok Değişti Deniz kim sorusu da dizi için merak edilen karakter oldu.

Babam Çok Değişti Deniz Kimdir? Diziden Neden Ayrıldı?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi yılbaşı tatilinin ardından bomba bir bölümle geliyor. Kahkahaların havada uçuştuğu eğlenme dolu bir bölümün izleyiciyle buluşması bekleniyor. Diziye yeni katılan Deniz karakteri de bu eğlencenin kilit ismi olacak. Dizide sadece 3 bölüm kalacak ancak Mehmet Ali’yi çok zor duruma düşürecek olan Deniz karakterine güzel oyuncu Naz Elmas hayat veriyor.

Naz Elmas uzun bir aradan sonra kamera karşısına geçecek ve sevenlerini mutlu edecek. Sadece 3 bölüm de olsa izleyicisini sevindirecek olan Naz Elmas dizisi Deniz rolüyle Mehmet Ali’nin evlenmeden önce aşk yaşadığı kişi olarak dahil oluyor. Çok eğlenceli dakikalar izleyenleri bekliyor.

Babam Çok Değişti Deniz – Naz Elmas Kimdir?

Haziran Gecesi isimli dizide Özcan Deniz ile başrol paylaşarak ekran serüvenine başlamıştır. 16 Haziran 1983 tarihinde, İstanbul’da doğmuştur. Pedagog bir anne ve reklamcı bir babanın kızı olarak dünyaya gelmiştir.  Kardeşleri Açelya Elmas ve Aslı Elmas da kendisi gibi oyuncudur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Haziran Gecesi dizisinde üniversite eğitimi devam ederken oynamaya başlamıştır. Sektöre şanslı bir giriş yapmış ve devamı gelmiştir Cem Yılmaz filmi GORA’da, Erşan Kuneri karakterinin sekreterini canlandırdı. Kısa bir rolü de olsa kariyeri için güzel bir adım olmuştur. Özel hayatındaki gelişmeler şöyle; 31 Aralık 2014 tarihinde Emre Kıramer ile evlenen Naz Elmas, Mayıs 2015 tarihinde boşandı. Ve şimdi Erol Özmandıracı ile evlidir.

Naz Elmas’ın rol aldığı Diziler; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Ay Tutulması, Bir Ömür Yetmez, Tut Yüreğimden Anne, Bahtiyar Ölmez, İstanbul Sokakları, Kördüğüm, Bizim Hikaye, Filinta “Bir Osmanlı Polisiyesi, Stajyer Mafya, Merhamet, Güzel Çirkin, Ustura Kemal, Ya Sonra.

 

<<Babam Çok Değişti dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler