Babam Çok Değişti Dizi Kıyafetleri, Damla’nın Kıyafetleri, Markaları

Babam Çok Değişti Dizi Kıyafetleri, Damla’nın Kıyafetleri, Markaları

Perşembe akşamlarının tek güldüren dizisi Babam Çok Değişti kıyafetleriyle de dikkat çekiyor. Babam Çok Değişti dizi kıyafetleri, markaları ve özellikle Damla’nın kıyafetleri çok merak ediliyor.

Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Ecem Akar ve Evrim Su Çoban’ın kadrosunda yer aldığı Babam Çok Değişti dizisi perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Ve izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Diziyle ilgili merak edilenler arasında Babam Çok  Değişti dizi kıyafet ve markaları yer alıyor. Özellikle, Damla ve Yağmur karakterlerinin giydiği kıyafetler en çok araştırılanlar arasında.

Babam Çok Değişti Dizi Kıyafetleri, Damla’nın Kıyafetleri, Markaları

Babam Çok Değişti dizisine Damla, Yağmur, Ayfer hoca, Çilem Hemşire ve Aydan hemşire kıyafetleri, aksesuarları, ayakkabılarıyla daha çok genç izleyici kitlesine hitap ederken, Arife ve Aslı Pamuk daha çok orta yaş grubuna hitap ediyor. Bütün izleyici kitlesinin merakımı gidermek için biz araştırmalara başladık.

Babam Çok Değişti dizisinin bütün bölümlerinde merak edilen, sevilen, beğenilen ve araştırılan kıyafetlerini, markalarını fiyatlarını paylaşacağız. Babam Çok Değişti dizisinde özellikle Pamuk Ailesinin küçük kızları Damla’nın kıyafetleri çok araştırılıyor. Çünkü Damla karakterine hayat veren Ecrin Su Çoban YouTube fenomeni olduğu için fazlasıyla hayran kitlesine sahip. Ve onu izleyen yaşıtları kendisini örnek alıyor ve dizideki kıyafetlerini bulmak istiyorlar.

Babam Çok Değişti Ecrin Su Çoban’ın hayat verdiği Damla’nın kıyafetlerini her hafta yeni bölümün ardından bulup paylaşacağız. Bizi takipte kalın. Damla’nın ablasına hayat veren Yağmur da dizinin en şık karakterlerinden biri. Ve düzgün fiziği sayesinde giydiği kıyafetleri çok güzel taşıyor. Bu da izleyenlerin beğenisini kazanıyor ve araştırılıyor.

 

<<Sol Yanım dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler