Babam Çok Değişti Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Babam Çok Değişti Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Kanal D ekranlarında büyük umutlarla ekrana gelen komedi dizisi Babam Çok Değişti Neden final yapıyor, Neden bitti?

Şevket Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Eslem Akar, Efe Parlar, Beste Bereket ve Ecrin Su Çoban gibi isimlerin yer aldığı dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Babam Çok Değişti dizisiyle kötü haber geldi. Dizinin yayından kalkmasına karar verildi. Babam Çok Değişti neden final yapıyor? Neden bitti?  Şimdi dizinin elde kalan izleyici kitlesi bu soruya yanıt arıyor.

Babam Çok Değişti Neden Final Yapıyor, Neden Bitti?

Diziyle ilgili bir çok değişiklik yapışıp yeni oyuncular da katılmasına rağmen dizi istediği reytingi bir türlü alamadı. İzlenme oranı ve paylarında yeni gelen senarist Erol Güven’e rağmen hiç bir değişiklik olmadı. Babam Çok Değişti dizisi düşük reytinglerden ötürü final yapma kararı aldı. Babam Çok Değişti dizisinin final kararı almasındaki En önemli nedenlerinden biri dizinin yayın günü yanlış seçildi. Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor ve Alev Alev dizileri perşembe akşamı geniş bir izleyici kitlesine sahip olmayı başarmış yapımlarla birlikte Reyting savaşı veremedi.

Babam Çok Değişti dizisiyle ilgili bir diğer olumsuzluk ise dizinin senaryosunun beklenilen eğlence seviyesini yakalayamaması oldu. Bu kadar güçlü bir kadronun bu kadar yalın bir senaryoyla izleyici karşısına çıkması beklenmiyordu. İzleyicinin beklentileri daha yüksekti. Ve bu beklentiler dizinin ilk bölümünden itibaren karşılanmadı.

Bu kadar güçlü kadro ve prodüksiyon ile bu kadar basit bir senaryonun sonu reyting tablosunda kendini gösterdi. Ve Babam Çok Değişti reytinglerde bütün değişiklik ve eklemelere rağmen yükselişe geçemedi. Şimdi dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri  yeni projeleri çok merak ediliyor. En kısa zamanda Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’nun yeni projelerini sizlerle paylaşacağız. Sizler Babam Çok Değişti dizisinin final kararıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

 

<<Sol Yanım neden final yaptı, neden yok öğrenmek için tıkla>>

Etiketler