Baraj Dizisi Meryem Kim? Kübra Dilan Çelen

Baraj Dizisi Meryem Kim? Kübra Dilan Çelen

Salı akşamları ekrana gelen dizilerden biri de Baraj. Baraj dizisine yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.Baraj Dizisi Meryem Kim, Kübra Dilan Çelen, yaşı ve kariyeri hakkında detaylar.

Zahra’nın ölen eşi Halil’in kız kardeşi olarak diziye dahil olan Meryem oldukça uyanık bir kız. Zahra’ya belli etmese de İstanbul’a gelmesinin en önemli nedeni abisinin gerçek katilini bulmak. Bu işin peşini de bırakmayacak gibi duruyor.

Baraj Dizisi Meryem Kim, Kübra Dilan Çelen?

Meryem’in Zahra ve Tarık’a zarar vereceğini ve tüm gerçekleri ortaya çıkaracağını düşünüyoruz. Fakat merak edilen konulardan biri de Meryem’in kiminle işbirliği içinde olduğu. Telefonla konuşup bilgi verdiği ve direktif aldığı kişi kim?

Nazım ve Bahar’ın evlilik haberini alan Nehir büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Aradan geçen yıllar herkesin hayatında büyük değişikliklere neden oldu. Nehir Hakan’la evlendi ve bir oğlu var. Nazım ise suçsuz olduğu ortaya çıktı ve beraat etti. Mert’in doğum gününde Bahar ve Nazım evlilik haberlerini verdiler. Tüm bu can alıcı olaylar yaşanırken Nehir’in içinde fırtınalar koptu. Ayrıca diziye yeni katılan oyuncularla beraber heyecan da giderek artıyor.

Bu isimlerden biri de Meryem karakteri olacak. Baraj dizisi Meryem kim sorusu ilerleyen bölümlerde daha çok araştırılacak. Dizide Eylül rolüyle izleyeceğimiz oyuncunun gerçek ismi Kübra Dilan Çelen’dır. Genç, güzel ve yetenekli oyuncuyla ilgili dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği bilinmiyor. Baraj dizisinde son zamanlarda bir çok yeni isimle karşı karşıyayız. Bu isimlerden biri de Meryem. Diğer haberimizde Eylül’ün kim olduğunu da açıklayacağız.

Kübra Dilan Çelen Kim?

Kübra Dilan Çelen, genç ve sektöre yeni giren oyunculardan birisi. Kendisi hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık. Kendi ismiyle kullandığı İnstagram hesabı bulunuyor. 07.08.1989 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Gelişim Üniversitesi Radyo Sinema ve Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Bordo Bereliler Suriye isimli sinema filminde rol almıştır. Ardından Koyver Gitsin filminde ve şimdilerde Baraj dizisinde rol almaktadır.

 

<<Yetiş Zeynep dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler