Barbaros Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

Barbaros Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

TRT ekranlarına damga vurmaya hazırlanan Barbaros dizisi nerede çekiliyor? Barbaros dizi seti nerede? Dönem ve tarih dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Barbaros, Osmanlı tarihinin dönüm noktalarına imza atan başarılı deniz seferlerini ve kahramanlıklarını konu alacak. Barbaros dizisi nerede çekiliyor? Hangi şehir, hangi semt?

Barbaros dizisinde Ulaş Tuna Astepe, Engin Altan Düzyatan ve Erhan Ünlütürk gibi başarılı oyuncuların yer aldığını dizinin yapımcısı ES Yapım açıkladı. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisiyle Yıldızı parlayan oyuncu Engin Altan Düzyatan yine bir dönem dizisiyle kamera karşısına geçiyor. Dizi şimdiden izleyenleri heyecanlandırdı. Daha çok deniz üzerinde sahnelerin yoğunlukta olduğu Barbaros dizisi nerede çekiliyor sorusu da izleyenler tarafından merak ediliyor.

Barbaros Dizisi Çekim Yeri Neresi? Barbaros Nerede Çekiliyor?

Barbaros dizisi İstanbul’da çekilecek. Dizide Hızır reis ve Oruç reisin hayatını konu alacak fakat dizinin adımın Barbaros olması Osmanlı’da deniz komutanlarına Barbaros denilmesidir. Dizi Barbaros Hayrettin Paşanın değil Hızır ve Reis paşaların hayatlarını, başarılarını kazandıkları zaferleri izleyenlere aktaracak.

 

 

Barbaros Nerede Çekiliyor?

Barbaros dizisi ne yazık ki yaşanan koronavirüs salgını nedeniyle sezona geç başlayacak. Sete çıkmak için daha kapsamlı bir hazırlık yapmak zorunda kalan yapım şirketi çekimleri henüz başlatmadı. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına son veren Diriliş Ertuğrul Beykoz Kundura Fabrikası ve Riva’da kurulan özel bir platoda çekimlerini gerçekleştiriyordu. Yine deniz dışındaki sahneler burada çekilecek. Fakat deniz sahneleri için nasıl bir yöntem uygulanacak bilinmiyor. Dizinin yapımcısı Es Yapım, yönetmeni Taylan Biraderler ve senaristleri ise Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur’dur.

Barbaros oyuncu kadrosu ve konusu bakımından Türk izleyici kitlesine hitap eden başarılı bir yapım olacak. Şimdiden diziye olan ilgi sosyal medyada yankı uyandırdı. Barbaros dizisi adına bir çok hesap açıldı ve dizinin takibi yakından yapılmaya çalışılıyor. Barbaros dizisinde Hızır ve Oruç reis kardeşlerin 1500 lü yıllarda gösterdikleri deniz başarıları konu olarak izleyiciye aktarılacak.

Barbaros Dizisinde Hızır ve Reis paşaların ülke sınırlarını nasıl genişlettikleri düşmanla en az karadaki kadar denizde de mücadele verdiklerini izleyip göreceğiz. Akdeniz hakimiyetini nasıl ele geçirdiklerini yaşadıkları kahramanlıkları ve fedakarlıkları göğsümüz kabararak izleyeceğiz. Barbaros dizisi nerede çekiliyor sorusunu sizler için yanıtladık. Çekimler başlar başlamaz net adresi haberimizde bulacaksınız.

<<Barbaros dizisi oyuncu kadrosu,kim kimdir? öğrenmek için tıkla>>

Etiketler