Batuhan, Aleyna, İlayda Ve Hanzade Neden Ceza Aldı? Ne Cezası Aldı?

Batuhan, Aleyna, İlayda Ve Hanzade Neden Ceza Aldı? Ne Cezası Aldı?

Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan ne sakladı? Hangi kuralın dışına çıktı? Batuhan, Aleyna, İlayda Ve Hanzade Neden Ceza Aldı? Survivor’da neler yaşanıyor?

3 aydır Dominicte açlık mücadelesi veren yarışmacılar açlıklarına yeni düşüp yiyecek sakladılar. Bu isimler arasında İlayda’da var. İlyada bu yiyecek maddesini Hanzade’ye verdiğini açıkladı.  Aleyna, İlayda ve Hanzade kural ihlalinde bulundular.

Batuhan, Aleyna, İlayda Ve Hanzade Neden Ceza Aldı? Ne Cezası Aldı?

Acun Ilıcalı ise bu yarışmacılara 3 ödülden yararlanmama cezası verdi. Aleynalar, Hanzade, İlayda ve Batuhan bu duruma karşı gelse de sonuç değişmedi. Batuhan halk oylaması sonucunda birinci olduğunu öğrendiğinde ağlamaya başladı. Ve çok utandığını ancak kesinlikle bu cezayı hak etmediğini söyledi. Survivor 2021 de Batuhan neden utanıyorum dedi? Bu söz sonrasında  çok duygusal anlar yaşadı.

Batuhan’ın bir diğer açıklaması ise burada daha önce de gizlice yiyecek ve içeçek madde alındığı ancak bu kişilerin ortaya çıkmadığı oldu.  Acun Ilıcalı bu sözlerin üzerine yoğunlaşmadı. Çünkü kendi yakalandıkları Kişiler dışındaki olaylara müdahale edemediklerini söyledi. Aleyna Çalışkan, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade, Batuhan haklı yere ceza alırken İlayda’nın Hanzade’ye gizlice vermiş olduğu yiyecek yüzünden ceza alması biraz daha haksız kabul edildi.

Survivor’da 6 nisan yaşanan bu olayda siz verilen cezayı haklı buluyor musunuz? Sizce Batuhan, İlayda, Aleyna ve Hanzade aldıkları cezayı hak ediyor mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

<<Survivor 2021 kıyafet sponsoru kim, hangi marka görmek için tıkla>>

<<Survivor 2021 müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

Etiketler