Beni Bırakma Tarık Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Beni Bırakma Tarık Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

ATV’nin uzun yıllardır ekrana gelen Beni Bırakma dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. Beni Bırakma Tarık diziden neden ayrıldı? Neden yok?

2016 yılında ekrana gelmeye başlayan İzleyici tarafından ilgiyle takip edilen Beni Bırakma dizisine beklenmeyen bir veda yaşandı.  Dizinin ana karakterlerinden biri olan Tarık 552. Bölümde hüzünlü bir vedayla diziden ayrıldı. Beni Bırakma Tarık diziden neden ayrıldı sorusu da izleyenler tarafından merak edildi.

Beni Bırakma Tarık Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Hepinizin tahmin ettiği gibi Gündüz kuşağı dizilerinin çekimleri çok yorucu ve meşakkatli bir iş. Her gün yeni bölüm için oyuncular kamera karşısına geçiyor. Tarık karakterine hayat veren Emrah Akduman yaklaşık 4 yıldır içinde bulunduğu Beni Bırakma ailesinden bu yoğun tempo nedeniyle ayrıldı. Senaryoda onun isteğine göre şekillendi. Ve Tarık öz babasını vurduğu için Amerika’ya kaçtı. Kızı Leyla için başka seçeceği olmadığı için böyle bir karakter verildi.

Hem diziden ayrılma nedeni hem de sevilen bir karakter olması nedeniyle izleyicinin senaristlere tepkisi de çok fazla oldu. Beni Bırakma dizisi instagram hesabından dizinin takipçileri Emrah Akduman’ın hayat verdiği Tarık karakterinin vedasına üzüldüklerini dile getirdi. Beni Bırakma dizisinin Tarık’ı dizinin 5 Şubat günü yayınlanan Bölümünde taksiyle hava alanına giderken içinden şu sözleri geçiriyor.

“Ben ölene kadar doğduğum bu şehirde yaşayıp mutlu günler geçirmek istedim. Sen benim evimsin Ankara seni çok özleyeceğim. Şimdi evimden uzaklaşıyorum. Güldüğüm heyecanlandığım ağladığım canımı yakan her şeyi kalbime gömüp götürüyorum. Beni ben yapan her şeyi yanıma alıp bambaşka bir ülkeye gidiyorum. Belki de bu şehre bir daha dönmeyeceğim. Canımın yarısını kızımı sana emanet ediyorum.”

Emrah Akduman Beni Bırakma dizisine tekrar dönecek mi? Bu soru da fazlasıyla merak ediliyor. Bu tarz günlük dizilerde eski oyuncuların sıklıkla dizilere tekrar döndüğünü görüyoruz. Fakat Tarık karakterine hayat veren Emrah Akduman uzun süre setlere dönmeyi düşünmüyor. Bu yorucu temponun ardından biraz kendisini dinlemek isteyecektir. Beni Bırakma dizisi Tarık diziden neden  ayrıldı sorusunu detaylarıyla paylaştık.

Sizler Emrah Akduman’ın diziden ayrılması hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Tarık karakterinin diziden ayrılması reytingleri düşürür mü?

 

<<Emanet dizisi Ela kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum